Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЗСУ отримали на озброєння польський безпілотник

ZSU otrymaly na ozbrojennja poľśkyj bezpilotnyk

Польський безпілотник Fly Eye - тепер на озброєнні у Збройних Силах України. Дрон передає дані в режимі реального часу. Безпілотник вагою 11 кг може підніматися на висоту до 4 км і перебувати в повітрі до 4 год
Poľśkyj bezpilotnyk Fly Eye - teper na ozbrojenni u Zbrojnyh Sylah Ukraїny. Dron peredaje dani v režymi reaľnogo času. Bezpilotnyk vagoju 11 kg može pidnimatysja na vysotu do 4 km i perebuvaty v povitri do 4 god
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безпілотник має розмах крила 3,6 м, довжину 1,9 м і може розвивати швидкість до 160 км/год, При цьому модель безпілотного літального апарату (БПЛА) здатна працювати віддалено на відстані до 50 км. На часі дізнатися більше про цього нового помічника українських військових. Що відомо про безпілотник. Устаткування зв’язку дає змогу безпілотному літальному апарату працювати на відстані до 50 км. Передача даних відбувається в режимі реального часу. Апарат оснащено електричним мотором. У центральному відсіку фюзеляжу розміщено необхідне для здійснення розвідки обладнання. Такий безпілотник прийнято на озброєння в країнах-членах НАТО. Які особливості має апарат. Безпілотник має цифрові канали передачі даних, які відтворюють зображення з високою роздільною здатністю. Використання подібної відео- та фотозйомки дає змогу не просто ідентифікувати вид військової техніки, а й визначати її модифікацію. Блок спостереження у нього оснащений денною камерою і тепловізором. Це дає йому змогу працювати вдень, в умовах обмеженої видимості, наприклад задимленої місцевості. Можна використовувати цей апарат і вночі. Крім того, завдяки наявності тепловізора зручно проводити корегування артилерійського вогню, кажуть представниики збройних сил. Нагадаємо, нещодавно українські розробники представили безпілотний апарат Горобець, який не бачать тепловізори. Він має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення. Це робить безпілотний літальний апарат непомітним для ворожого спостереження.

Безпілотник має розмах крила 3,6 м, довжину 1,9 м і може розвивати швидкість до 160 км/год, При цьому модель безпілотного літального апарату (БПЛА) здатна працювати віддалено на відстані до 50 км. На часі дізнатися більше про цього нового помічника українських військових.

Що відомо про безпілотник

Устаткування зв’язку дає змогу безпілотному літальному апарату працювати на відстані до 50 км. Передача даних відбувається в режимі реального часу. Апарат оснащено електричним мотором. У центральному відсіку фюзеляжу розміщено необхідне для здійснення розвідки обладнання. Такий безпілотник прийнято на озброєння в країнах-членах НАТО.

Які особливості має апарат

Безпілотник має цифрові канали передачі даних, які відтворюють зображення з високою роздільною здатністю. Використання подібної відео- та фотозйомки дає змогу не просто ідентифікувати вид військової техніки, а й визначати її модифікацію. Блок спостереження у нього оснащений денною камерою і тепловізором. Це дає йому змогу працювати вдень, в умовах обмеженої видимості, наприклад задимленої місцевості. Можна використовувати цей апарат і вночі. Крім того, завдяки наявності тепловізора зручно проводити корегування артилерійського вогню, кажуть представниики збройних сил.

Нагадаємо, нещодавно українські розробники представили безпілотний апарат «Горобець», який «не бачать» тепловізори. Він має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення. Це робить безпілотний літальний апарат непомітним для ворожого спостереження.

Джерело: Depo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: