Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стали відомі подробиці про перший платний автобан в Україні

Staly vidomi podrobyci pro peršyj platnyj avtoban v Ukraїni

Перший платний автобан між Львовом та Краківцем стане першою концесійною дорогою
Peršyj platnyj avtoban miž Lvovom ta Krakivcem stane peršoju koncesijnoju dorogoju
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Подробицями щодо того, яким буде платний автобан, поділився очільник Укравтодору Славомір Новак. Що варто знати про автобан. За словами Новака, нова дорога буде платною, але паралельно до неї прокладуть безкоштовний шлях. Частиною транспортного коридору повинна бути концесійна дорога. Далі, в північний обхід Львова, далі від Львова до Тернополя. Ремонт різних ділянок дороги при уьому буде проводитися до 2020 року. Також у 2020 році планують оголосити тендери на будівництво нових автобанів – від Львова до Умані. Надалі заплановано ремонт шляхів на південному напрямку. за словами Новака, згідно з законом та європейським принципом, діюча дорога залишиться безкоштовною. Платний шлях буде зведено паралельно. Кошти на нього залучать як і з державного бюджету, так і від інвесторів. Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани Укрзалізниці щодо запуску додаткових потягів та маршрутів.

Подробицями щодо того, яким буде платний автобан, поділився очільник «Укравтодору» Славомір Новак.

Що варто знати про автобан

За словами Новака, нова дорога буде платною, але паралельно до неї прокладуть безкоштовний шлях. Частиною транспортного коридору повинна бути концесійна дорога. Далі, в північний обхід Львова, далі від Львова до Тернополя. Ремонт різних ділянок дороги при уьому буде проводитися до 2020 року.

Також у 2020 році планують оголосити тендери на будівництво нових автобанів – від Львова до Умані. Надалі заплановано ремонт шляхів на південному напрямку. за словами Новака, згідно з законом та європейським принципом, діюча дорога залишиться безкоштовною. Платний шлях буде зведено паралельно. Кошти на нього залучать як і з державного бюджету, так і від інвесторів.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про плани «Укрзалізниці» щодо запуску додаткових потягів та маршрутів.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: