fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В інтернеті з’явився перший благодійний фонд на основі Bitcoin

V interneti z'javyvsja peršyj blagodijnyj fond na osnovi Bitcoin
Замість того, щоби витратити мільйони на розкішні автівки та будинки, один із ранніх адептів Bitcoin запустив філантропічну ініціативу на основі криптовалют
Zamisť togo, ščoby vytratyty miľjony na rozkišni avtivky ta budynky, odyn iz rannih adeptiv Bitcoin zapustyv filantropičnu iniciatyvu na osnovi kryptovaljut
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інвестиційний фонд у розмірі $85 млн спрямований на підтримку благодійних та неприбуткових ініціатив. За словами анонімного засновника, він має більше грошей, аніж потребує для власних витрат. При цьому він не планує ставати суперзаможним марнотратом. Тому вирішив підтримувати ініціативи, здатні змінити життя людей на Землі. Що варто знати про незвичайний фонд. Ананасовий Фонд (Pineapple Fund) має 5057 BTC. Станом на грудень 2017 року звідти вже було виділено 163 BTC для запуску проекту в сфері охорони здоровя Watsi, декілька пожертв для ініціатив на кшталт Water Project (які опікуються наданням доступу до чистої питної води широким верствам населення). Також інвестував невідомий філантроп у стартапи, повязані із криптотехнологіями для громадських потреб та правозахисту. Сукупна сума інвестицій склала $3,5 млн. Загалом у фонді залишається близько 4695 BTC. Наразі Pineapple Fund приймає заявки. Що потрібно, аби отримати підтримку. Ваша організація повинна бути зареєстрованою некомерційною організацією у вашій країні та вирішувати суспільно значущі питання. Всі затверджені сторони отримають пожертвування через передачу Bitcoin на гаманець організації. На сайті фонду йдеться про те, що усім, хто нічого не тямить у криптовалютах, фонд допоможе із прийомом та конвертацією пожертвування у традиційні гроші. Слід зазначити, що благодійник не приймає заявки від окремих людей, лише від зареєстрованих організацій та юридичних осіб. Раніше ми розповідали вам основні факти щодо 10 найпопулярніших криптовалют світу.
Реклама 👇 Замовити

Інвестиційний фонд у розмірі $85 млн спрямований на підтримку благодійних та неприбуткових ініціатив. За словами анонімного засновника, він має більше грошей, аніж потребує для власних витрат. При цьому він не планує ставати суперзаможним марнотратом. Тому вирішив підтримувати ініціативи, здатні змінити життя людей на Землі.

Що варто знати про незвичайний фонд

«Ананасовий Фонд» (Pineapple Fund) має 5057 BTC. Станом на грудень 2017 року звідти вже було виділено 163 BTC для запуску проекту в сфері охорони здоров’я Watsi, декілька пожертв для ініціатив на кшталт Water Project (які опікуються наданням доступу до чистої питної води широким верствам населення). Також інвестував невідомий філантроп у стартапи, пов’язані із криптотехнологіями для громадських потреб та правозахисту. Сукупна сума інвестицій склала $3,5 млн.

Загалом у фонді залишається близько 4695 BTC. Наразі Pineapple Fund приймає заявки.

Що потрібно, аби отримати підтримку

Ваша організація повинна бути зареєстрованою некомерційною організацією у вашій країні та вирішувати суспільно значущі питання. Всі затверджені сторони отримають пожертвування через передачу Bitcoin на гаманець організації. На сайті фонду йдеться про те, що усім, хто нічого не тямить у криптовалютах, фонд допоможе із прийомом та конвертацією пожертвування у традиційні гроші. Слід зазначити, що благодійник не приймає заявки від окремих людей, лише від зареєстрованих організацій та юридичних осіб.

Раніше ми розповідали вам основні факти щодо 10 найпопулярніших криптовалютВ інтернеті з'явився перший благодійний фонд на основі Bitcoin 1Що варто знати про 10 найпопулярніших криптовалют світу.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: