fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft відкрила для розробників свою платформу створення ботів

Microsoft vidkryla dlja rozrobnykiv svoju platformu stvorennja botiv
Microsoft представила Azure Bot Framework понад 2 роки тому. Тепер корпорація випустила загальнодоступну службу Microsoft Azure Bot та службу Microsoft Cognitive Language Understanding (відома як LUIS)
Microsoft predstavyla Azure Bot Framework ponad 2 roky tomu. Teper korporacija vypustyla zagaľnodostupnu službu Microsoft Azure Bot ta službu Microsoft Cognitive Language Understanding (vidoma jak LUIS)
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Забезпечення доступності цих двох сервісів на Azure одночасно розширює можливості розробників для створення власних моделей, які можуть природно інтерпретувати наміри людей, котрі спілкуються з ботами, — заявила корпоративний віце-президент Microsoft AI та очільниця дослідницького підрозділу Лілі Ченг. Як працює платформа ботів від Microsoft Розмовний AI дозволяє людям спілкуватися голосом із ботами подібно до комунікації з бот-рішеннями у Facebook Messenger або Kik. Клієнт ставить запитання, і якщо воно є поширеним, бот може відповісти на нього природним чином, вкористовуючи звичайну людську манеру мовлення. Microsoft створив цілий набір інструментів для розробників для написання ними власних ботів, включаючи фреймоврк та розпізнавальні служби. Чен каже, що корпорація зробила схему створення ботів максимально гнучкою. Вам навіть не потрібно розміщувати його на платформі Azure, якщо ви цього не хочете. Служба Bot насправді є частиною більш широкого набору послуг Azure, створених компанією Microsoft. Усі ці рішення допомагають розробникам створювати додатки на основі штучного інтелекту. Раніше ми розповідали вам про платформу ботів від українського сервісу доставлення їжі.
Реклама 👇 Замовити

«Забезпечення доступності цих двох сервісів на Azure одночасно розширює можливості розробників для створення власних моделей, які можуть природно інтерпретувати наміри людей, котрі спілкуються з ботами», — заявила корпоративний віце-президент Microsoft AI та очільниця дослідницького підрозділу Лілі Ченг.

Як працює платформа ботів від Microsoft

Розмовний AI дозволяє людям спілкуватися голосом із ботами подібно до комунікації з бот-рішеннями у Facebook Messenger або Kik. Клієнт ставить запитання, і якщо воно є поширеним, бот може відповісти на нього природним чином, вкористовуючи звичайну людську манеру мовлення.

Microsoft створив цілий набір інструментів для розробників для написання ними власних ботів, включаючи фреймоврк та розпізнавальні служби. Чен каже, що корпорація зробила схему створення ботів максимально гнучкою. Вам навіть не потрібно розміщувати його на платформі Azure, якщо ви цього не хочете. Служба Bot насправді є частиною більш широкого набору послуг Azure, створених компанією Microsoft. Усі ці рішення допомагають розробникам створювати додатки на основі штучного інтелекту.

Microsoft відкрила для розробників свою платформу створення ботів

Раніше ми розповідали вам про платформуMicrosoft відкрила для розробників свою платформу створення ботів 1Український сервіс доставлення їжі запустить чат-боти для клієнтів ботів від українського сервісу доставлення їжі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: