Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Місяць для реклами — японці інвестують $90 млн у незвичні рекламні щити

Misjać dlja reklamy — japonci investujuť $90 mln u nezvyčni reklamni ščyty

Японські інвестори вклали $90 млн у стартап, який запустить власну місію на Місяць і стане першим в історії космічним маркетинговим майданчиком  
Japonśki investory vklaly $90 mln u startap, jakyj zapustyť vlasnu misiju na Misjać i stane peršym v istoriї kosmičnym marketyngovym majdančykom  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Токійський стартап Ispace планує запустити власну місію на Місяць в 2019 році і стати першим в історії людства маркетинговим майданчиком. Навіщо японському стартапові Місяць. Компанія планує зайнятися розміщенням логотипів на своїх космічних апаратах і ракетах, а також рекламними зйомками в космосі. Успішна посадка на Місяці дозволить Ispace розмістити там рекламні щити. Відомо, що стартап залучив інвестиції від найбільших компаній Японії. Підтримали проект і державні структури. Зокрема, корпорація Innovation Network, яка фінансується урядом, стала головним інвестором, вклавши $3,5 млрд. Державний Банк розвитку Японії інвестував нерозкриту суму. Згодом Ispace планує відправити на супутник нашої планети пристрої, які будуть шукати воду. За оцінками компанії, в надрах Місяця є мільярди тонн води, хоча серйозних доказів цьому не так багато. За умов успішності японської місії місячна вода дозволить створити першу автономну людську колонію на супутнику Землі. Додамо, що у NASA натомість шукають партнерів для доставки вантажів на Місяць. Освоювати Місяць збираються почати не раніше, ніж на початку 2030-х років, тому часу на пошуки залишається ще багато.

Токійський стартап Ispace планує запустити власну місію на Місяць в 2019 році і стати першим в історії людства маркетинговим майданчиком.

Навіщо японському стартапові Місяць

Компанія планує зайнятися розміщенням логотипів на своїх космічних апаратах і ракетах, а також рекламними зйомками в космосі. Успішна посадка на Місяці дозволить Ispace розмістити там рекламні щити. Відомо, що стартап залучив інвестиції від найбільших компаній Японії. Підтримали проект і державні структури. Зокрема, корпорація Innovation Network, яка фінансується урядом, стала головним інвестором, вклавши $3,5 млрд. Державний Банк розвитку Японії інвестував нерозкриту суму.

Згодом Ispace планує відправити на супутник нашої планети пристрої, які будуть шукати воду. За оцінками компанії, в надрах Місяця є мільярди тонн води, хоча серйозних доказів цьому не так багато. За умов успішності японської місії «місячна вода» дозволить створити першу автономну людську колонію на супутнику Землі.

Додамо, що у NASA натомість шукають партнерів для доставки вантажів на Місяць. Освоювати Місяць збираються почати не раніше, ніж на початку 2030-х років, тому часу на пошуки залишається ще багато.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: