Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український розробник створив Telegram-бота для пошуку автобусних квитків

Ukraїnśkyj rozrobnyk stvoryv Telegram-bota dlja pošuku avtobusnyh kvytkiv

Швидко, безболісно та навіть в умовах повільного мобільного інтернету придбати квиток на автобус дозволить новий Telegram-бот Bussy від українського розробника
Švydko, bezbolisno ta naviť v umovah poviľnogo mobiľnogo internetu prydbaty kvytok na avtobus dozvolyť novyj Telegram-bot Bussy vid ukraїnśkogo rozrobnyka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кіт-бот для пошуку квитків, як називає себе віртуальний помічник, дає можливість усього за кілька секунд знайти квиток у потрібному напрямку. Працює бот у месенджері Telegram. Яка ціна та які маршрути пропонує Telegram-бот. У системі бота понад 2000 автобусних перевізників, які здійснюють більше 3000 рейсів по всій Європі, включаючи більшість напрямків по Україні. Ціна на рейси, як правило, не відрізняється від тієї, яку встановлюють перевізники. Тому з великою вірогідністю бот Bussy пропонуватиме нижчі ціни, аніж ви знайдете деінде. У переліку перевізників, серед яких Bussy шукає необхідний рейс, є усі головні європейські оператори: Eurolines, FlixBus, RegioJet, Ecolines та інші. А також тут зустрічаються і невеликі локальні перевізники окремо взятих країн. Нагадаємо, Укрпошта також має свій чат-бот у Telegram. Він вміє знаходити відправлення за номером та повідомляти про зміну статусу посилки.

«Кіт-бот» для пошуку квитків, як називає себе віртуальний помічник, дає можливість усього за кілька секунд знайти квиток у потрібному напрямку. Працює бот у месенджері Telegram.

Яка ціна та які маршрути пропонує Telegram-бот

У системі бота понад 2000 автобусних перевізників, які здійснюють більше 3000 рейсів по всій Європі, включаючи більшість напрямків по Україні. Ціна на рейси, як правило, не відрізняється від тієї, яку встановлюють перевізники. Тому з великою вірогідністю бот Bussy пропонуватиме нижчі ціни, аніж ви знайдете деінде.

У переліку перевізників, серед яких Bussy шукає необхідний рейс, є усі головні європейські оператори: Eurolines, FlixBus, RegioJet, Ecolines та інші. А також тут зустрічаються і невеликі локальні перевізники окремо взятих країн.

Нагадаємо, «Укрпошта» також має свій чат-бот у Telegram. Він вміє знаходити відправлення за номером та повідомляти про зміну статусу посилки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: