fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оголосили про запуск онлайн-проекту для мінерологів

V Ukraїni ogolosyly pro zapusk onlajn-proektu dlja minerologiv
Інформація, якою наповнена база – із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів
Informacija, jakoju napovnena baza – iz deržavnyh kadastriv, speciaľnyh dozvoliv na korystuvannja nadramy, elektronnogo katalogu fondiv geologičnyh materialiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оголошено про запуск нового геологічного онлайн-проекту для українських користувачів. Цей сайт насамперед буде корисним для усіх, хто цікавиться мінералогією в Україні. На порталі minerals-ua.info знаходиться інформація про 117 видів корисних копалин, які виявили на території нашої країни та про 20000 родовищ. На часі дізнатися більше про новітній ресурс та потенційні способи його використання. Навіщо потрібна ця база. Основна мета онлайн-бази полягає у можливості підвищити рівень геологічної інформації в Україні. Сайт має на меті зробити процеси користування надрами прозорими та відкритими. Інформацію, яка тепер є відкритому доступі у рамках цього проекту, українські геологи збирали кілька десятків років. Інформація, якою наповнена база, надходить на сайт із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами. Також використані дані, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів та інших джерел. Проект реалізовували у співпраці із Норвегією в рамках проекту EIMIDA. Роботи щодо запуску бази були розпочаті ще 2012 року, кажуть представники команди, яка створювала сайт та наповнювала його інформацією. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Норвегія надасть Україні €950 тис. Ці кошти буде надано, аби забезпечити безперебійну роботу проектів Ради Європи в Україні, котрі вже почали реалізовувати на теренах нашої держави. За виділення цих коштів вже найближчим часом проголосує Комітет міністрів Ради Європи, підтримавши цим самим необхідні темпи реформ в Україні, кажуть представники ЄС.
Реклама 👇 Замовити

Оголошено про запуск нового геологічного онлайн-проекту для українських користувачів. Цей сайт насамперед буде корисним для усіх, хто цікавиться мінералогією в Україні. На порталі minerals-ua.info знаходиться інформація про 117 видів корисних копалин, які виявили на території нашої країни та про 20000 родовищ. На часі дізнатися більше про новітній ресурс та потенційні способи його використання.

Навіщо потрібна ця база

Основна мета онлайн-бази полягає у можливості підвищити рівень геологічної інформації в Україні. Сайт має на меті зробити процеси користування надрами прозорими та відкритими. Інформацію, яка тепер є відкритому доступі у рамках цього проекту, українські геологи збирали кілька десятків років. Інформація, якою наповнена база, надходить на сайт із державних кадастрів, спеціальних дозволів на користування надрами. Також використані дані, електронного каталогу фондів геологічних матеріалів та інших джерел. Проект реалізовували у співпраці із Норвегією в рамках проекту EIMIDA. Роботи щодо запуску бази були розпочаті ще 2012 року, кажуть представники команди, яка створювала сайт та наповнювала його інформацією.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Норвегія надастьВ Україні оголосили про запуск онлайн-проекту для мінерологів 1Для демократії та свободи — Норвегія надасть Україні ще €950 тис Україні €950 тис. Ці кошти буде надано, аби забезпечити безперебійну роботу проектів Ради Європи в Україні, котрі вже почали реалізовувати на теренах нашої держави. За виділення цих коштів вже найближчим часом проголосує Комітет міністрів Ради Європи, підтримавши цим самим необхідні темпи реформ в Україні, кажуть представники ЄС.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: