fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нібулон» запускає новий вид транспортного сполучення на Півдні

«Nibulon» zapuskaje novyj vyd transportnogo spolučennja na Pivdni
Одесу та Білгород-Дністровський хочуть з’єднати швидкісним водним транспортом. Експеримент із водним транспортом проводить компанія «Нібулон»  
Odesu ta Bilgorod-Dnistrovśkyj hočuť z’jednaty švydkisnym vodnym transportom. Eksperyment iz vodnym transportom provodyť kompanija «Nibulon»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Річкова та приморська транспортна мережа довгий час була однією з фішок України — але з часом маршрути на катерах Ракета були закриті, а самі катери продані або втратили свої експлуатаційні якості. Тепер відбувається відродження цього малого флоту. Агропросмисловий гігант на Півдні України зайнявся не лише забезпеченням вантажних перевезень річками, але й відродженням малого транспортного флоту для річкових перевезень. Зокрема, в компанії мають намір відновити регулярні пасажирські перевезення на Півдні. Зараз компанія Нібулон проводить соціальне опитування мешканців Одещини. Якщо воно дасть позитивні результати – запустять катер між двома містами Південної України. На часі дізнатися більше про цю ініціативу та ймовірні строки й умови її реалізації. Що варто знати про прибережний транспорт від Нібулона. Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа Нібулон запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення. Додамо, що Дніпро планують зробити річковим хабом для України та Білорусі. Мета: включення Дніпра до трансєвропейської портової мережі.
Реклама 👇 Замовити

Річкова та приморська транспортна мережа довгий час була однією з «фішок» України — але з часом маршрути на катерах «Ракета» були закриті, а самі катери продані або втратили свої експлуатаційні якості. Тепер відбувається відродження цього малого флоту. Агропросмисловий гігант на Півдні України зайнявся не лише забезпеченням вантажних перевезень річками, але й відродженням малого транспортного флоту для річкових перевезень. Зокрема, в компанії мають намір відновити регулярні пасажирські перевезення на Півдні. Зараз компанія «Нібулон» проводить соціальне опитування мешканців Одещини. Якщо воно дасть позитивні результати – запустять катер між двома містами Південної України. На часі дізнатися більше про цю ініціативу та ймовірні строки й умови її реалізації.

Що варто знати про прибережний транспорт від «Нібулона»

Компанія має намір спустити на воду катер, який розрахований приблизно на 120-200 пасажирів. Його швидкість складе орієнтовно 60 км/год. Транспорт курсуватиме між двома населеними пунктами поблизу прибережної лінії Чорного моря. Серед ключових напрямків для реалізації проекту — прибережне сполучення між Одесою та Білгород-Дністровським. Варто знати, що цього літа «Нібулон» запустив перевезення на швидкісних катерах по Дніпру та Південному Бугу на Кінбурнську косу, що у Миколаївській області. Перша спроба виявилася вдалою і отримала позитивні відгуки від місцевого населення.

Додамо, що Дніпро планують зробити«Нібулон» запускає новий вид транспортного сполучення на Півдні 1Дніпро стане річковим хабом для України та Білорусі річковим хабом для України та Білорусі. Мета: включення Дніпра до трансєвропейської портової мережі.

Теґи: туризм
Джерело: ЦТС

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: