fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Найбільший оператор віртуального зв’язку знизив тарифи для українців

Najbiľšyj operator virtuaľnogo zv’jazku znyzyv taryfy dlja ukraїnciv
Найбільший у світі віртуальний оператор мобільного зв'язку Lycamobile знизив вартість національних тарифних планів в Україні  
Najbiľšyj u sviti virtuaľnyj operator mobiľnogo zv'jazku Lycamobile znyzyv vartisť nacionaľnyh taryfnyh planiv v Ukraїni  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вартість тарифного плану Все в одному XS скоротилася на 10 грн – до 40 грн. Також оператор змінив ціну за пакет Все в одному S – на 25 грн, до 80 грн. Тариф Все в одному M подешевшав на 55 грн — до 125 грн. Що передбачають тарифні плани. У тарифний план Все в одному M входять 250 хв на номери українських операторів, 100 SMS і 12 ГБ мобільного інтернету. У тарифний план Все в одному S входить 150 хв і 50 SMS + 6 ГБ мобільного інтернету. Тарифний план Все в одному XS передбачає 60 хв та 30 SMS + 2 ГБ мобільного інтернету. Також передбачено 300 хв на дзвінки у мережі LycaMobile World і необмежену кількість дзвінків у мережі, яку надає оператор LycaMobile в Україні. До того ж, у ці плани входять необмежені дзвінки та текстові повідомлення на номери LycaMobile в Україні та світі. Як працює цей оператор. LycaMobile (Великобританія, оборот €1,6 млрд у 2015 році) є повноцінним віртуальним оператором з усіма необхідними системами для надання телеком-послуг. Бізнесмодель компанії полягає у тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів. Компанія працює у 22 країнах і обслуговує понад 15 млн абонентів. Нещодавно LycaMobile подала заявку на телеком-ліцензію в Індії. Розвиває також банківський бізнес і туристичні послуги. Нагадаємо, раніше сервіс виклику таксі Uber змінив тарифи у 5 містах України. Так, у Києві мінімальна вартість поїздки зросла на 10 грн, тобто до 40 грн, а подача машини здорожчала до 25 грн.
Реклама 👇 Замовити

Вартість тарифного плану «Все в одному XS» скоротилася на 10 грн – до 40 грн. Також оператор змінив ціну за пакет «Все в одному S» – на 25 грн, до 80 грн. Тариф «Все в одному M» подешевшав на 55 грн — до 125 грн.

Що передбачають тарифні плани

У тарифний план «Все в одному M» входять 250 хв на номери українських операторів, 100 SMS і 12 ГБ мобільного інтернету. У тарифний план «Все в одному S» входить 150 хв і 50 SMS + 6 ГБ мобільного інтернету. Тарифний план «Все в одному XS» передбачає 60 хв та 30 SMS + 2 ГБ мобільного інтернету. Також передбачено 300 хв на дзвінки у мережі LycaMobile World і необмежену кількість дзвінків у мережі, яку надає оператор LycaMobile в Україні. До того ж, у ці плани входять необмежені дзвінки та текстові повідомлення на номери LycaMobile в Україні та світі.

Як працює цей оператор

LycaMobile (Великобританія, оборот €1,6 млрд у 2015 році) є повноцінним віртуальним оператором з усіма необхідними системами для надання телеком-послуг. Бізнесмодель компанії полягає у тому, що вони орендують у мобільних операторів інфраструктуру і продають на її базі сервіси для кінцевих клієнтів. Компанія працює у 22 країнах і обслуговує понад 15 млн абонентів. Нещодавно LycaMobile подала заявку на телеком-ліцензію в Індії. Розвиває також банківський бізнес і туристичні послуги.

Нагадаємо, раніше сервіс виклику таксі Uber змінивНайбільший оператор віртуального зв’язку знизив тарифи для українців 1Uber змінив тарифи в 5 містах України тарифи у 5 містах України. Так, у Києві мінімальна вартість поїздки зросла на 10 грн, тобто до 40 грн, а подача машини здорожчала до 25 грн.

Теґи: телеком
Джерело: Lycamobile

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: