fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Уряд Канади постачатиме озброєння до України

Urjad Kanady postačatyme ozbrojennja do Ukraїny
Канада внесла Україну до списку країн, яким дозволено поставляти летальну зброю, повідомила урядова Canada Gazette
Kanada vnesla Ukraїnu do spysku kraїn, jakym dozvoleno postavljaty letaľnu zbroju, povidomyla urjadova Canada Gazette
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про Список Канади. Співпраця між Україною та Канадою була в багатьох галузях — але в оборонній досі вона обмежувалася наданням нелетальної військової допомоги. Експорт автоматичного ручної стрілецької зброї з Канади забороняється, окрім випадків, коли країни включено до спеціального дозвільного списку. Тепер Україна у цьому списку буде. Раніше дозвіл на експорт летальної зброї охоплював країни-учасниці NATO, а також Австралію та деякі країни Латинської Америки. Як інформує канадське урядове видання, цей крок зроблено як жест підтримки двосторонніх відносин Канади з Україною та надання можливості канадським експортерам подавати заявку на експорт певних видів стрілецької зброї, забороненої зброї та заборонених пристроїв в Україну. Як це вплине на перебіг оборонної війни на Сході України. Позитивну оцінку рішенню вже надав очільник української держави Петро Порошенко. Підсилення оборонної потужності України за рахунок закордонних партнерів відбувається вже декілька років. Проте раніше постачання техніки та допоміжних засобів охоплювало виключно нелетальні технології та засоби індивідуального захисту, радіолокаційні станції чи передачу транспортних засобів або патронів та дрібних боєприпасів до тих видів зброї, які вже є в Україні. Раніше ми повідомляли, що Сполучені Штати Америки виділять щонайменше $350 млн для надання військової допомоги Україні. У цьому випадку йшлося про нелетальну військову допомогу та засоби захисту. Також США профінансують підготовку кадрів для Національної поліції України.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про «Список Канади»

Співпраця між Україною та Канадою була в багатьох галузях — але в оборонній досі вона обмежувалася наданням нелетальної військової допомоги. Експорт автоматичного ручної стрілецької зброї з Канади забороняється, окрім випадків, коли країни включено до спеціального дозвільного списку. Тепер Україна у цьому списку буде. Раніше дозвіл на експорт летальної зброї охоплював країни-учасниці NATO, а також Австралію та деякі країни Латинської Америки. Як інформує канадське урядове видання, цей крок зроблено як жест «підтримки двосторонніх відносин Канади з Україною» та надання можливості «канадським експортерам подавати заявку на експорт певних видів стрілецької зброї, забороненої зброї та заборонених пристроїв в Україну».

Як це вплине на перебіг оборонної війни на Сході України

Позитивну оцінку рішенню вже надав очільник української держави Петро Порошенко. Підсилення оборонної потужності України за рахунок закордонних партнерів відбувається вже декілька років. Проте раніше постачання техніки та допоміжних засобів охоплювало виключно нелетальні технології та засоби індивідуального захисту, радіолокаційні станції чи передачу транспортних засобів або патронів та дрібних боєприпасів до тих видів зброї, які вже є в Україні.

Раніше ми повідомляли, що Сполучені Штати Америки виділять щонайменшеУряд Канади постачатиме озброєння до України 1Стало відомо, скільки коштів виділили США на військову допомогу Україні $350 млн для надання військової допомоги Україні. У цьому випадку йшлося про нелетальну військову допомогу та засоби захисту. Також США профінансуютьУряд Канади постачатиме озброєння до України 2США профінансують підготовку кадрів для Нацполіції України підготовку кадрів для Національної поліції України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: