fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Звіти про оцінку нерухомості зберуть онлайн у єдиній базі

Zvity pro ocinku neruhomosti zberuť onlajn u jedynij bazi
Аби запобігти заниженню оціночної вартості при продажу нерухомого майна в Україні створять єдину базу даних звітів про оцінку нерухомого майна  
Aby zapobigty zanyžennju ocinočnoї vartosti pry prodažu neruhomogo majna v Ukraїni stvorjať jedynu bazu danyh zvitiv pro ocinku neruhomogo majna  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Інформацію вноситимуть через авторизовані електронні майданчики. Звіт про оцінку, не зареєстрований в єдиній базі даних звітів про оцінку, без присвоєного унікального номера буде вважатися недійсним. Нерухомість у єдиній базі: як це працюватиме. Доступ здійснюватиметься через інтернет. У базі розміщуватиметься уся інформація про об’єкт нерухомості  та його вартість. Визначатиметься електронна оціночна вартість. Обмін інформацією в єдиній базі та документами відбуватиметься автоматично із авторизованими електронними майданчиками. Звіт про оцінку має бути засвідчений нотаріально. Саме нотаріус перевірятиме, чи зареєстрований звіт на цій платформі та чи присвоєно йому унікальний номер. Створять сервіс у 2018 році. Нагадаємо, що в Україні нерухомість почали продавати через смарт-контракт. Електронна трансатлантична угода за договором придбання нерухомості була проведена в Україні та вперше у світі. Нерухомість придбали за криптовалюту. Власником криптовалюти виступила американська компанія Velton/Zegelman, платформою для угоди став стартап Propy в Кремнієвій долині. Столичну квартиру поміняли на суму в криптовалюті згідно з договором, уклавши смарт-контракт. Зазначається, що продавець і покупець на платформі Propy завізували контрактний намір, на підставі якого криптовалюту перевели на депозит. Після цього юристи підготували необхідні документи по угоді купівлі-продажу, замовили акти оцінки нерухомості, виписали довіреності сторонам та провели нотаріальну угоду. Після внесення до реєстру змін в праві власності з нього отримали виписку. Її, в свою чергу, завантажили у систему, завдяки чому був розблокуваний смарт-контракт і переведені гроші продавцеві.
Реклама 👇 Замовити

Інформацію вноситимуть через авторизовані електронні майданчики. Звіт про оцінку, не зареєстрований в єдиній базі даних звітів про оцінку, без присвоєного унікального номера буде вважатися недійсним.

Нерухомість у єдиній базі: як це працюватиме

Доступ здійснюватиметься через інтернет. У базі розміщуватиметься уся інформація про об’єкт нерухомості  та його вартість. Визначатиметься електронна оціночна вартість. Обмін інформацією в єдиній базі та документами відбуватиметься автоматично із авторизованими електронними майданчиками. Звіт про оцінку має бути засвідчений нотаріально. Саме нотаріус перевірятиме, чи зареєстрований звіт на цій платформі та чи присвоєно йому унікальний номер. Створять сервіс у 2018 році.

Нагадаємо, що в Україні нерухомість почали продаватиЗвіти про оцінку нерухомості зберуть онлайн у єдиній базі 1В Україні вперше офіційно продали нерухомість через смарт-контракт через смарт-контракт. Електронна трансатлантична угода за договором придбання нерухомості була проведена в Україні та вперше у світі. Нерухомість придбали за криптовалюту. Власником криптовалюти виступила американська компанія Velton/Zegelman, платформою для угоди став стартап Propy в Кремнієвій долині. Столичну квартиру поміняли на суму в криптовалюті згідно з договором, уклавши смарт-контракт. Зазначається, що продавець і покупець на платформі Propy завізували контрактний намір, на підставі якого криптовалюту перевели на депозит. Після цього юристи підготували необхідні документи по угоді купівлі-продажу, замовили акти оцінки нерухомості, виписали довіреності сторонам та провели нотаріальну угоду. Після внесення до реєстру змін в праві власності з нього отримали виписку. Її, в свою чергу, завантажили у систему, завдяки чому був розблокуваний смарт-контракт і переведені гроші продавцеві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: