fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Зліт дозволено»: в Україні запустили новий авіаційний онлайн-сервіс

«Zlit dozvoleno»: v Ukraїni zapustyly novyj aviacijnyj onlajn-servis
Інструмент створювали на основі відкритих даних із використанням інформації від Державної авіаційної служби України та розкладів авіаперевізників  
Instrument stvorjuvaly na osnovi vidkrytyh danyh iz vykorystannjam informaciї vid Deržavnoї aviacijnoї služby Ukraїny ta rozkladiv aviapereviznykiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Використання відкритих даних в Україні для створення різноманітних онлайн-проектів продовжується. Тепер вони лягли в основу проекту, котрий дає змогу відстежувати активність в Україні міжнародних авіаційних перевізників. Різноманітна інформація про те, як діють різні авіакомпанії, які рейси використовують та куди і як часто літають. зібрана тепер на єдиному ресурсі. Відкриті дані, які використовує сервіс Зліт дозволено, його автори брали із єдиного державного порталу відкритих даних — data.gov.ua. Чим корисний онлайн-сервіс. На цьому сайті з різних відкритих джерел було зібрано інформацію про надані права на міжнародні рейси. Також усі бажаючі можуть побачити тут умови міжнародних угод про повітряне сполучення. На сторінках ресурсу за допомогою пошуку та у відповідному розділі сайту також можна знайти повні дані розкладів деяких авіакомпаній. Інструмент дозволяє оцінити кількість вільних частот на міжнародних авіаційних маршрутах. Розробка також суттєво спрощує пошук інформації для гравців українського авіаринку. Крім того, Зліт дозволено робить інформацію більш доступною для журналістів, експертів та інших осіб, які цікавляться цією тематикою. Інформація структурована за країнами та конкретними авіаперевізниками. Автори проекту сподіваються, що це зробить ринок авіаційних перевезень в Україні прозорішим та конкурентнішим. Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що київський аеропорт вдвічі збільшив пасажиропотік. У порівнянні із попереднім роком, показник зріс на 57%. Летовищем скористалися до 145,7 тис пасажирів. Керівництво аеропорту оптимістично налаштвоане стосовно подальших перспектив розвитку.
Реклама 👇 Замовити

Використання відкритих даних в Україні для створення різноманітних онлайн-проектів продовжується. Тепер вони лягли в основу проекту, котрий дає змогу відстежувати активність в Україні міжнародних авіаційних перевізників. Різноманітна інформація про те, як діють різні авіакомпанії, які рейси використовують та куди і як часто літають. зібрана тепер на єдиному ресурсі. Відкриті дані, які використовує сервіс «Зліт дозволено», його автори брали із єдиного державного порталу відкритих даних — data.gov.ua.

Чим корисний онлайн-сервіс

На цьому сайті з різних відкритих джерел було зібрано інформацію про надані права на міжнародні рейси. Також усі бажаючі можуть побачити тут умови міжнародних угод про повітряне сполучення. На сторінках ресурсу за допомогою пошуку та у відповідному розділі сайту також можна знайти повні дані розкладів деяких авіакомпаній. Інструмент дозволяє оцінити кількість вільних частот на міжнародних авіаційних маршрутах. Розробка також суттєво спрощує пошук інформації для гравців українського авіаринку. Крім того, «Зліт дозволено» робить інформацію більш доступною для журналістів, експертів та інших осіб, які цікавляться цією тематикою. Інформація структурована за країнами та конкретними авіаперевізниками. Автори проекту сподіваються, що це зробить ринок авіаційних перевезень в Україні прозорішим та конкурентнішим.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли вам, що київський аеропорт вдвічі збільшив«Зліт дозволено»: в Україні запустили новий авіаційний онлайн-сервіс 1Київський аеропорт вдвічі збільшив пасажиропотік пасажиропотік. У порівнянні із попереднім роком, показник зріс на 57%. Летовищем скористалися до 145,7 тис пасажирів. Керівництво аеропорту оптимістично налаштвоане стосовно подальших перспектив розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: