Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Презентована перша туристична мапа Чорнобильської зони

Prezentovana perša turystyčna mapa Čornobyľśkoї zony

Ідея створення туристичної мапи виникла під час роботи над деталізованою географічною картою Чорнобильської зони, яка була створена декілька років тому  
Ideja stvorennja turystyčnoї mapy vynykla pid čas roboty nad detalizovanoju geografičnoju kartoju Čornobyľśkoї zony, jaka bula stvorena dekiľka rokiv tomu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Мапа виконана в оригінальному стилі, який дещо нагадує стиль мультфільму, і вже у грудні нею зможуть користуватися туристи. Що є на мапі. Загалом зображені 6 основних локацій місцевості: будівля ЧАЕС зі ставком-охолоджувачем, в якому плавають відомі на весь світ соми; місто Прип’ять; військове містечко Чорнобиль-2; величезний радар Дуга-1; адміністративний центр у місті Чорнобиль; звалище радіоактивної техніки. А вже із наступного року можна буде здійснювати екскурсії річкою Прип’ять із Києва до Чорнобиля на автентичних теплоходах. Мапа може одночасно слугувати і засобом для орієнтування, і сувеніром. Її можна буде придбати в туристичних містах Києва, в аеропортах. Також її видаватимуть безкоштовно туристам, які відвідуюють Чорнобиль. Карта порушує багато проблемних питань Зони. Зокрема, зображено велосипедиста, який мандрує територією. З проханнями про створення велосипедних маршрутів звертаються велотуристи вже багато років поспіль. Також — будиночки самоселів, які досі живуть на території відселення і потребують допомоги.А ще там намальовано сталкера, який іде у напрямку ЧАЕС – ця проблема теж дуже актуальна. Ярослав Ємельяненко, Директор Чорнобиль-тур Нагадаємо, що японці спільно із українцями проведуть дослідження Чорнобильської зони як унікальної екологічної лабораторії.

Мапа виконана в оригінальному стилі, який дещо нагадує стиль мультфільму, і вже у грудні нею зможуть користуватися туристи.

Що є на мапі

Загалом зображені 6 основних локацій місцевості:

  • будівля ЧАЕС зі ставком-охолоджувачем, в якому плавають відомі на весь світ соми;
  • місто Прип’ять;
  • військове містечко «Чорнобиль-2»;
  • величезний радар «Дуга-1»;
  • адміністративний центр у місті Чорнобиль;
  • звалище радіоактивної техніки.

А вже із наступного року можна буде здійснювати екскурсії річкою Прип’ять із Києва до Чорнобиля на автентичних теплоходах. Мапа може одночасно слугувати і засобом для орієнтування, і сувеніром. Її можна буде придбати в туристичних містах Києва, в аеропортах. Також її видаватимуть безкоштовно туристам, які відвідуюють Чорнобиль.

Карта порушує багато проблемних питань Зони. Зокрема, зображено велосипедиста, який мандрує територією. З проханнями про створення велосипедних маршрутів звертаються велотуристи вже багато років поспіль. Також — будиночки самоселів, які досі живуть на території відселення і потребують допомоги.А ще там намальовано сталкера, який іде у напрямку ЧАЕС – ця проблема теж дуже актуальна.

Ярослав Ємельяненко, Директор «Чорнобиль-тур»

Нагадаємо, що японці спільно із українцями проведуть дослідження Чорнобильської зони як унікальної екологічної лабораторії.

Джерело: Укрінформ

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: