fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська онлайн-платформа Preply продала частку в бізнесі за $4 млн

Ukraїnśka onlajn-platforma Preply prodala častku v biznesi za $4 mln
Стало відомо, що в листопаді український сервіс пошуку репетиторів через інтернет закрив угоду щодо продажу частки свого бізнесу. Точних умов та імен інвесторів команда проекту Preply не розкриває
Stalo vidomo, ščo v lystopadi ukraїnśkyj servis pošuku repetytoriv čerez internet zakryv ugodu ščodo prodažu častky svogo biznesu. Točnyh umov ta imen investoriv komanda proektu Preply ne rozkryvaje
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розроблений українськими програмістами та дизайнерами сервіс пошуку репетиторів Preply продав частину акцій, оцінену в $4 млн. Наразі відомо лише те, що угода не є частиною процесу зі злиття або поглинання компанії чи обміну частками між різними бізнесами. Які інвестиції вже отримувала команда Preply. Раніше платформа для репетиторів вже отримувала низку інвестицій. Так, 2016 року команда залучила $1,3 млн від 9 інвесторів. Серед них — польський венчурний фонд Hedgehog Fund та бізнес-ангели: співзасновник та маркетинговий директор Booking.com Артур Костен, СЕО та співзасновник сервісу пошуку та онлайн-записи до лікарів Docplanner Маріуш Гралевськи та Пшемислав Гацек, CEO Grupa Pracuj. В останню групу компаній входить українська компанія Rabota.ua. Що являє собою онлайн-сервіс. Preply в якості платформи для пошуку репетиторів стартував 2013 року. До цього сайт розвивався як аукціон Skype-репетиторів для тестів SAT/ACT. Команда сервісу також була серед учасників програми для стартапів EastLabs. Там же вони й залучили перші інвестції. А 2015 року українці були учасниками відомого американського інкубатора TechStars. Вони проходили інкубацію на базі європейського офісу цього інкубатора, який розташований у Берліні. Подальші плани команди поки невідомі. Нагадаємо, раніше стало відомо про великий раунд інвестицій для українського стартапу Petcube. Ці кошти було скеровано на розбудову маркетингових можливостей та розширення партнерської мережі і вдосконалення ґаджетів, які випускає українська команда.
Реклама 👇 Замовити

Розроблений українськими програмістами та дизайнерами сервіс пошуку репетиторів Preply продав частину акцій, оцінену в $4 млн. Наразі відомо лише те, що угода не є частиною процесу зі злиття або поглинання компанії чи обміну частками між різними бізнесами.

Які інвестиції вже отримувала команда Preply

Раніше платформа для репетиторів вже отримувала низку інвестицій. Так, 2016 року команда залучила $1,3 млн від 9 інвесторів. Серед них — польський венчурний фонд Hedgehog Fund та бізнес-ангели: співзасновник та маркетинговий директор Booking.com Артур Костен, СЕО та співзасновник сервісу пошуку та онлайн-записи до лікарів Docplanner Маріуш Гралевськи та Пшемислав Гацек, CEO Grupa Pracuj. В останню групу компаній входить українська компанія Rabota.ua.

Що являє собою онлайн-сервіс

Preply в якості платформи для пошуку репетиторів стартував 2013 року. До цього сайт розвивався як аукціон Skype-репетиторів для тестів SAT/ACT. Команда сервісу також була серед учасників програми для стартапів EastLabs. Там же вони й залучили перші інвестції. А 2015 року українці були учасниками відомого американського інкубатора TechStars. Вони проходили інкубацію на базі європейського офісу цього інкубатора, який розташований у Берліні. Подальші плани команди поки невідомі.

Нагадаємо, раніше стало відомо про великий раунд інвестиційУкраїнська онлайн-платформа Preply продала частку в бізнесі за $4 млн 1Український стартап Petcube отримав $10 млн інвестицій для українського стартапу Petcube. Ці кошти було скеровано на розбудову маркетингових можливостей та розширення партнерської мережі і вдосконалення ґаджетів, які випускає українська команда.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: