fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

IBM почала допомагати усім охочим зі створенням blockchain- та AI-проектів

IBM počala dopomagaty usim ohočym zi stvorennjam blockchain- ta AI-proektiv
Вихід у сферу штучного інтелекту (AI) та проектів на основі blockchain стає ще простішим. Одна з найстаріших компаній у сфері IT почала пропонувати власний конструктор коду для швидкого запуску проектів у цих 2 сферах
Vyhid u sferu štučnogo intelektu (AI) ta proektiv na osnovi blockchain staje šče prostišym. Odna z najstarišyh kompanij u sferi IT počala proponuvaty vlasnyj konstruktor kodu dlja švydkogo zapusku proektiv u cyh 2 sferah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що входить в набір доступних шаблонів для AI. Насамперед йдеться не лише про штучний інтелект. Корпорація IBM оприлюднила понад 120 шаблонів коду. Він може бути використаний для швидкого запуску проектів, котрі пов’язані не лише з AI, але й із blockchain, хмарними тенологіями, іншими технологічними сферами. До складу кожного шаблону включено не лише код, але й докладний опис інструментів, що використовуються. А ще можна скористатися репозиторієм GitHub. Крім кодів, тут також викладено документацію по кожному із потенційних проектів, які ви можете створювати на основі шаблонів. Де можна побачити приклади коду. На додачу до збірки шаблонів IBM запустила платформу Bot Asset Exchange. Вона допомагатиме створювати чат-ботів та обмінюватися ними. В основу цього проекту покладено систему під назвою IBM Watson Conversation Service. Розробники можуть скористатися готовими інтерфейсами діалогів для низки сфер. Серед них — фінанси, медицина, роздрібна торгівля та промисловість, технічна підтримка, розваги та спорт. Створеного бота можна показати іншим розробникам та запропонувати його API для стороннього використання. Раніше ми розповідали вам про плани IBM щодо створення носіїв із надвисокою щільністю даних. Про те, як можна використовувати сучасні технології у сфері blockchain для створення власних проектів, найближчим часом розкажуть у Києві під час міжнародної конференції.
Реклама 👇 Замовити

Що входить в набір доступних шаблонів для AI

Насамперед йдеться не лише про штучний інтелект. Корпорація IBM оприлюднила понад 120 шаблонів коду. Він може бути використаний для швидкого запуску проектів, котрі пов’язані не лише з AI, але й із blockchain, хмарними тенологіями, іншими технологічними сферами.

До складу кожного шаблону включено не лише код, але й докладний опис інструментів, що використовуються. А ще можна скористатися репозиторієм GitHub. Крім кодів, тут також викладено документацію по кожному із потенційних проектів, які ви можете створювати на основі шаблонів.

Де можна побачити приклади коду

На додачу до збірки шаблонів IBM запустила платформу Bot Asset Exchange. Вона допомагатиме створювати чат-ботів та обмінюватися ними. В основу цього проекту покладено систему під назвою IBM Watson Conversation Service. Розробники можуть скористатися готовими інтерфейсами діалогів для низки сфер. Серед них — фінанси, медицина, роздрібна торгівля та промисловість, технічна підтримка, розваги та спорт.

Створеного бота можна показати іншим розробникам та запропонувати його API для стороннього використання.

IBM почала допомагати усім охочим зі створенням blockchain- та AI-проектів

Раніше ми розповідали вам про плани IBM щодо створення носіївIBM почала допомагати усім охочим зі створенням blockchain- та AI-проектів 1330 ТБ на магнітній стрічці — IBM поставила рекорд із щільності даних із надвисокою щільністю даних. Про те, як можна використовувати сучасні технології у сфері blockchain для створення власних проектів, найближчим часом розкажуть у КиєвіIBM почала допомагати усім охочим зі створенням blockchain- та AI-проектів 2У Києві 15 грудня — міжнародна конференція про Blockchain під час міжнародної конференції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: