fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Отримання цифрового підпису буде інакшим

Otrymannja cyfrovogo pidpysu bude inakšym
Нова процедура набирає чинності із 11 грудня, а попередні зразки документів втрачають свою юридичну силу  
Nova procedura nabyraje čynnosti iz 11 grudnja, a poperedni zrazky dokumentiv vtračajuť svoju jurydyčnu sylu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Процедуру ідентифікації та автентифікації клієнтів під час надання послуг електронного цифрового підпису удосконалено. Що треба мати для оформлення електронного цифрового підпису. Згідно із новим Наказом Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України від 29.11.2017 затверджено нові форми реєстраційних документів. Це такі: Реєстраційна картка (для фізичної особи); Реєстраційна картка (для юридичної особи); Додаток до Реєстраційної картки; Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа; Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа. Нагадаємо, що реєструвати земельні договори тепер можна у режимі онлайн – за словами експертів, це зменшує ризики шахрайства під час процедури оренди землі. Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Для цього потрібно завантажити сканкопію угоди про оренду землі та додати власний електронний цифровий підпис. Під час реєстрації договору паралельно відбуватиметься обмін наявною інформацією із базою даних Держгеокадастру України. Таким чином перевірятиметься наявність конкретної ділянки землі у Державному земельному кадастрі. Урядовці наголошують, що нова електронна послуга реалізовується та втілюється в життя завдяки ефективній роботі системи е-взаємодії державних реєстрів, яку умовно назвали Трембіта
12.12.2017,14:27
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Процедуру ідентифікації та автентифікації клієнтів під час надання послуг електронного цифрового підпису удосконалено.

Що треба мати для оформлення електронного цифрового підпису

Згідно із новим Наказом Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України від 29.11.2017 затверджено нові форми реєстраційних документів. Це такі:

  • Реєстраційна картка (для фізичної особи);
  • Реєстраційна картка (для юридичної особи);
  • Додаток до Реєстраційної картки;
  • Заява про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа;
  • Додаток до заяви про зміну статусу посиленого сертифіката відкритого ключа.

Нагадаємо, що реєструватиОтримання цифрового підпису буде інакшим 1Українці отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів земельні договори тепер можна у режимі онлайн – за словами експертів, це зменшує ризики шахрайства під час процедури оренди землі. Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Для цього потрібно завантажити сканкопію угоди про оренду землі та додати власний електронний цифровий підпис. Під час реєстрації договору паралельно відбуватиметься обмін наявною інформацією із базою даних Держгеокадастру України. Таким чином перевірятиметься наявність конкретної ділянки землі у Державному земельному кадастрі. Урядовці наголошують, що нова електронна послуга реалізовується та втілюється в життя завдяки ефективній роботі системи е-взаємодії державних реєстрів, яку умовно назвали «Трембіта»

Джерело: Нова доба

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: