fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Чехія розпочинають спільні наукові дослідження

Ukraїna ta Čehija rozpočynajuť spiľni naukovi doslidžennja
Конкурс проектів у рамках співробітництва України та Чехії оголосять орієнтовно у березні 2018 року  
Konkurs proektiv u ramkah spivrobitnyctva Ukraїny ta Čehiї ogolosjať orijentovno u berezni 2018 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна та Чехія розпочинають міжнародну наукову співпрацю. Таке рішення першого засідання Спільного українсько-чеського комітету із науково-технологічного співробітництва, яке відбулося у Празі. Кошти в рамках співпраці будуть надані на спільні дослідження за різними напрямками. Чого стосуватиметься дослідження. Дослідження фінансуватимуть за сімома пріоритетними напрямками: інформаційні технології; силова енергетика; екологія та використання природних ресурсів; біотехнології та нові методи профілактики зхворювань; нові речовини та матеріали; сучасне машинобудування; суспільні науки та мистецтво. Додамо, що станом на кінець 2017 року, в Рамковій програмі ЄС Горизонт 2020 українські та чеські інституції спільно виконують 32 проекти. Нагадаємо, що найрозумнішим містом світу став Копенгаген. Друге і третє місце в рейтингу посіли Сінгапур та Стокгольм відповідно. До десятки найрозумніших міст планети увійшли також Цюрих (4-е місце), Бостон (5), Токіо (6), Сан-Франциско (7), Амстердам (8), Женева (9) та Мельбурн (10). Лондон опинився на 17-му місці, а Париж — на 19-му. У Німеччині найбільш розумним експерти назвали Берлін, який посів 13-те місце у світовому рейтингу.
Реклама 👇 Замовити

Україна та Чехія розпочинають міжнародну наукову співпрацю. Таке рішення першого засідання Спільного українсько-чеського комітету із науково-технологічного співробітництва, яке відбулося у Празі. Кошти в рамках співпраці будуть надані на спільні дослідження за різними напрямками.

Чого стосуватиметься дослідження

Дослідження фінансуватимуть за сімома пріоритетними напрямками:

  • інформаційні технології;
  • силова енергетика;
  • екологія та використання природних ресурсів;
  • біотехнології та нові методи профілактики зхворювань;
  • нові речовини та матеріали;
  • сучасне машинобудування;
  • суспільні науки та мистецтво.

Додамо, що станом на кінець 2017 року, в Рамковій програмі ЄС «Горизонт 2020» українські та чеські інституції спільно виконують 32 проекти.

Нагадаємо, що «найрозумнішим» містом світу ставУкраїна та Чехія розпочинають спільні наукові дослідження 1«Найрозумнішим» серед міст світу став Копенгаген Копенгаген. Друге і третє місце в рейтингу посіли Сінгапур та Стокгольм відповідно. До десятки «найрозумніших» міст планети увійшли також Цюрих (4-е місце), Бостон (5), Токіо (6), Сан-Франциско (7), Амстердам (8), Женева (9) та Мельбурн (10). Лондон опинився на 17-му місці, а Париж — на 19-му. У Німеччині найбільш «розумним» експерти назвали Берлін, який посів 13-те місце у світовому рейтингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: