fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Чехія розпочинають спільні наукові дослідження

Ukraїna ta Čehija rozpočynajuť spiľni naukovi doslidžennja

Конкурс проектів у рамках співробітництва України та Чехії оголосять орієнтовно у березні 2018 року  
Konkurs proektiv u ramkah spivrobitnyctva Ukraїny ta Čehiї ogolosjať orijentovno u berezni 2018 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна та Чехія розпочинають міжнародну наукову співпрацю. Таке рішення першого засідання Спільного українсько-чеського комітету із науково-технологічного співробітництва, яке відбулося у Празі. Кошти в рамках співпраці будуть надані на спільні дослідження за різними напрямками. Чого стосуватиметься дослідження. Дослідження фінансуватимуть за сімома пріоритетними напрямками: інформаційні технології; силова енергетика; екологія та використання природних ресурсів; біотехнології та нові методи профілактики зхворювань; нові речовини та матеріали; сучасне машинобудування; суспільні науки та мистецтво. Додамо, що станом на кінець 2017 року, в Рамковій програмі ЄС Горизонт 2020 українські та чеські інституції спільно виконують 32 проекти. Нагадаємо, що найрозумнішим містом світу став Копенгаген. Друге і третє місце в рейтингу посіли Сінгапур та Стокгольм відповідно. До десятки найрозумніших міст планети увійшли також Цюрих (4-е місце), Бостон (5), Токіо (6), Сан-Франциско (7), Амстердам (8), Женева (9) та Мельбурн (10). Лондон опинився на 17-му місці, а Париж — на 19-му. У Німеччині найбільш розумним експерти назвали Берлін, який посів 13-те місце у світовому рейтингу.
Реклама 👇 Замовити

Україна та Чехія розпочинають міжнародну наукову співпрацю. Таке рішення першого засідання Спільного українсько-чеського комітету із науково-технологічного співробітництва, яке відбулося у Празі. Кошти в рамках співпраці будуть надані на спільні дослідження за різними напрямками.

Чого стосуватиметься дослідження

Дослідження фінансуватимуть за сімома пріоритетними напрямками:

  • інформаційні технології;
  • силова енергетика;
  • екологія та використання природних ресурсів;
  • біотехнології та нові методи профілактики зхворювань;
  • нові речовини та матеріали;
  • сучасне машинобудування;
  • суспільні науки та мистецтво.

Додамо, що станом на кінець 2017 року, в Рамковій програмі ЄС «Горизонт 2020» українські та чеські інституції спільно виконують 32 проекти.

Нагадаємо, що «найрозумнішим» містом світу став Копенгаген. Друге і третє місце в рейтингу посіли Сінгапур та Стокгольм відповідно. До десятки «найрозумніших» міст планети увійшли також Цюрих (4-е місце), Бостон (5), Токіо (6), Сан-Франциско (7), Амстердам (8), Женева (9) та Мельбурн (10). Лондон опинився на 17-му місці, а Париж — на 19-му. У Німеччині найбільш «розумним» експерти назвали Берлін, який посів 13-те місце у світовому рейтингу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: