fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ФРН виділить гроші на водозабезпечення Сходу України

FRN vydilyť groši na vodozabezpečennja Shodu Ukraїny
На 2 роки уряд Німеччини профінансує проект із водозабезпечення Донецької та Луганської областей. Сума інвестицій складе €14,3 млн
Na 2 roky urjad Nimeččyny profinansuje proekt iz vodozabezpečennja Donećkoї ta Luganśkoї oblastej. Suma investycij sklade €14,3 mln
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відновлення інфраструктури у районах, котрі постраждали від військової агресії північно-східного сусіда, — одне із ключових завдань для української влади. Розуміють усю важливість і представники міжнародної спільноти. Влада низки європейських країн долучається до інфраструктурних проектів в Україні. Зокрема, йдеться про відновлення мереж, які забезпечують постачання води на звільнені та тимчасово окуповані території. Новий проект із водозабезпечення має гарантувати доступ до води 2,5 млн мешканців Донецької та Луганської областей. На часі дізнатися про участь у ньому німецької сторони. Що передбачає проект із водозабезпечення. Протягом 2018-2019 років спочатку має відбутися реставрація інфраструктури водопостачання. Крім того, у рамках програми здійснюватиметься допомога жителям двох областей щодо забезпечення належних санітарних умов. Проект реалізовується за підтримки Уряду Німеччини та дитячого фонду Організації Обєднаних Націй (ЮНІСЕФ). Нагадаємо, ЄС надасть Україні €50 млн євро на відновлення Донецької та Луганської областей. Нагадаємо, що для демократії та свободи — Норвегія надасть Україні ще €950 тис. Посол Норвегії в Україні та Білорусі Уле Т. Хорпестад заявив, що виділені кошти забезпечать прокладення містка між попереднім та майбутнім Планом дій Ради Європи. Нагадаємо також. що раніше Європейський Союз вже виділив €90 млн на підтримку українських реформ. Реалізація цієї програми сприятиме підвищенню потенціалу органів державної влади України щодо виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС і зони вільної торгівлі.
Реклама 👇 Замовити

Відновлення інфраструктури у районах, котрі постраждали від військової агресії північно-східного «сусіда», — одне із ключових завдань для української влади. Розуміють усю важливість і представники міжнародної спільноти. Влада низки європейських країн долучається до інфраструктурних проектів в Україні. Зокрема, йдеться про відновлення мереж, які забезпечують постачання води на звільнені та тимчасово окуповані території. Новий проект із водозабезпечення має гарантувати доступ до води 2,5 млн мешканців Донецької та Луганської областей. На часі дізнатися про участь у ньому німецької сторони.

Що передбачає проект із водозабезпечення

Протягом 2018-2019 років спочатку має відбутися реставрація інфраструктури водопостачання. Крім того, у рамках програми здійснюватиметься допомога жителям двох областей щодо забезпечення належних санітарних умов. Проект реалізовується за підтримки Уряду Німеччини та дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй (ЮНІСЕФ).

Нагадаємо, ЄС надастьФРН виділить гроші на водозабезпечення Сходу України 1ЄС надасть Україні €50 млн для Сходу Україні €50 млн євро на відновлення Донецької та Луганської областей. Нагадаємо, що для демократії та свободи — НорвегіяФРН виділить гроші на водозабезпечення Сходу України 2Для демократії та свободи — Норвегія надасть Україні ще €950 тис надасть Україні ще €950 тис. Посол Норвегії в Україні та Білорусі Уле Т. Хорпестад заявив, що виділені кошти забезпечать «прокладення містка» між попереднім та майбутнім Планом дій Ради Європи. Нагадаємо також. що раніше Європейський Союз вже виділивФРН виділить гроші на водозабезпечення Сходу України 3ЄС виділяє €90 млн на підтримку реформ в Україні €90 млн на підтримку українських реформ. Реалізація цієї програми сприятиме підвищенню потенціалу органів державної влади України щодо виконання угоди про асоціацію між Україною та ЄС і зони вільної торгівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: