fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві 15 грудня — міжнародна конференція про Blockchain

U Kyjevi 15 grudnja — mižnarodna konferencija pro Blockchain
Ентузіастів та професіоналів сфери криптотехнологій кличуть до української столиці. Там 15 грудня проходитиме Blockchain Conference Kyiv. Серед її спікерів — і колумніст Na chasi Вадим Груша, а також низка українських експертів із криптовалют, ICO та технологій захисту даних за допомогою смарт-контрактів
Entuziastiv ta profesionaliv sfery kryptotehnologij klyčuť do ukraїnśkoї stolyci. Tam 15 grudnja prohodytyme Blockchain Conference Kyiv. Sered її spikeriv — i kolumnist Na chasi Vadym Gruša, a takož nyzka ukraїnśkyh ekspertiv iz kryptovaljut, ICO ta tehnologij zahystu danyh za dopomogoju smart-kontraktiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про цей захід. VI міжнародна Blockchain Conference Kyiv відбудеться 15 грудня 2017 року БЦ Парус. Починаючи з 2015 року, на конференції збираються топові фахівці цієї сфери. За цей час захід вийшов на міжнародний рівень і став найвідомішим крипто-майданчиком не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Цього року організатори вирішили не зупинятися на досягнутому і оновили формат заходу, який дозволить висвітлити і обговорити ще більше гарячих тем і ексклюзивних инсайтів Blockchain-світу. У 2017 році організатори обіцяють представити доповіді від понад 30 спікерів та 1 тис учасників з різних країн. Якою буде програма конференції Blockchain Conference Kyiv. Гостей чекає 3 окремих зони з презентаціями та воркшопами для фахівців, розробників, а також всіх тих, хто хоче дізнатися і розібратися в темі криптовалют і технології децентралізованої передачі даних. Фокусом майбутньої конференції є найбільш перспективні ICO і специфіка програмування розумних контрактів. В рамках головної сцени обговорять такі теми: Актуальна інформація про ринок криптовалют, життя після Segwit; Особливості майнінгу і трейдингу криптовалют; Аналітика і прогноз розвитку сфери Blockchain; Сфери застосування Blockchain для бізнесу; Специфіка проведення власного ICO. Які теми запропонують розробникам. Ті, хто вже розробляє або лише планує створювати власні додатки на базі Blockchain, зможуть долучитися до тематичної секції для розробників. Основними темами обговорення в цій секцій стануть: розробка додатків на Blockchain; запуск проектів на Ethereum; особливості створення смарт-контрактів; Tokenization workshop: як створити свій токен. Можливості для стартапів. Проекти, що працюють в сфері криптотехнологій, можуть представити свої напрацювання у START UP ZONE. Це буде демо-майданчик для демонстрації напрацювань, котрі використовують технологію Blockchain. Як стати учасником. Програма заходу і перелік спікерів оновлюється в режимі реального часу на сайті конференції. Також можна долучитися до спільноти учасників у Facebook та з’ясувати усі подробиці за телефоном: +38 (097) 939 13 33.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про цей захід

VI міжнародна Blockchain Conference Kyiv відбудеться 15 грудня 2017 року БЦ «Парус». Починаючи з 2015 року, на конференції збираються топові фахівці цієї сфери. За цей час захід вийшов на міжнародний рівень і став найвідомішим крипто-майданчиком не тільки в Україні, а й далеко за її межами.

Цього року організатори вирішили не зупинятися на досягнутому і оновили формат заходу, який дозволить висвітлити і обговорити ще більше «гарячих» тем і ексклюзивних инсайтів Blockchain-світу. У 2017 році організатори обіцяють представити доповіді від понад 30 спікерів та 1 тис учасників з різних країн.

Якою буде програма конференції Blockchain Conference Kyiv

Гостей чекає 3 окремих зони з презентаціями та воркшопами для фахівців, розробників, а також всіх тих, хто хоче дізнатися і розібратися в темі криптовалют і технології децентралізованої передачі даних. Фокусом майбутньої конференції є найбільш перспективні ICO і специфіка програмування розумних контрактів.

В рамках головної сцени обговорять такі теми:

Які теми запропонують розробникам

Ті, хто вже розробляє або лише планує створювати власні додатки на базі Blockchain, зможуть долучитися до тематичної секції для розробників. Основними темами обговорення в цій секцій стануть:

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

  • розробка додатків на Blockchain;
  • запуск проектів на Ethereum;
  • особливості створення смарт-контрактів;
  • Tokenization workshop: як створити свій токен.

Можливості для стартапів

Проекти, що працюють в сфері криптотехнологій, можуть представити свої напрацювання у START UP ZONE. Це буде демо-майданчик для демонстрації напрацювань, котрі використовують технологію Blockchain.

Blockchain-конференція

Як стати учасником

Програма заходу і перелік спікерів оновлюється в режимі реального часу на сайті конференції.

Також можна долучитися до спільноти учасників у Facebook та з’ясувати усі подробиці за телефоном: +38 (097) 939 13 33.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: