fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Прикордонники розповіли, скільки українців скористалися безвізом

Prykordonnyky rozpovily, skiľky ukraїnciv skorystalysja bezvizom
Вже півроку українці користуються безвізовими поїздками до країн ЄС та в чотири шенгенські держави: Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію  
Vže pivroku ukraїnci korystujuťsja bezvizovymy poїzdkamy do kraїn JeS ta v čotyry šengenśki deržavy: Islandiju, Lihtenštejn, Norvegiju ta Švejcariju  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільше українці перетинали державний кордон із Польщею та Румунією. Загалом спільний кордон із Європейським Союзом перетнули 64% осіб, які мають право користуватися безвізом. Як та куди подорожують українці із безвізом. 129 тис українців мандрували авіаційним транспортом, 227 тис – автомобілями та залізницею. Менше українців скористалися морським сполученням між державами. Коли був ажіотаж на пунктах пропуску. Найбільше українці рвалися за кордон у перші місяці безвізового режиму. Тоді прикордонники оформляли до 80 тис громадян за місяць. Вже у листопаді 2017 року показник зменшився та склав 32,5 тис осіб. А от за три літні місяці інтенсивність поїздок українців до європейських країн зросла на 10% порівняно із літом 2016 року. Яка користь правоохоронцям від безвізу. Пункти пропуску зараз оснащені сучасним біометричним обладнанням, у томі числі – де фіксуються і відбитки пальців. У рамках безвізу українські прикордонники отримали доступ до баз даних Інтерполу в 126 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Це дало змогу з початку року виявити майже 2 тис розшукуваних осіб, 657 паспортних документів та 198 викрадених транспортних засобів. Нагадаємо, Україна та ОАЕ нещодавно також домовилися про безвіз. Крім того, що Петро Порошенко в Саудівській Аравії домовився про спрощення візового режиму, під час свого візиту президент України запропонував Саудівській Аравії взяти участь в інвестиційних проектах в Україні. Також сторони досягли угоди про співпрацю в політичній, торговельно-економічній, енергетичній та військово-технічній сферах.
Реклама 👇 Замовити

Найбільше українці перетинали державний кордон із Польщею та Румунією. Загалом спільний кордон із Європейським Союзом перетнули 64% осіб, які мають право користуватися безвізом.

Як та куди подорожують українці із безвізом

129 тис українців мандрували авіаційним транспортом, 227 тис – автомобілями та залізницею. Менше українців скористалися морським сполученням між державами.

Коли був ажіотаж на пунктах пропуску

Найбільше українці «рвалися» за кордон у перші місяці безвізового режиму. Тоді прикордонники оформляли до 80 тис громадян за місяць. Вже у листопаді 2017 року показник зменшився та склав 32,5 тис осіб. А от за три літні місяці інтенсивність поїздок українців до європейських країн зросла на 10% порівняно із літом 2016 року.

Яка користь правоохоронцям від безвізу

Пункти пропуску зараз оснащені сучасним біометричним обладнанням, у томі числі – де фіксуються і відбитки пальців. У рамках безвізу українські прикордонники отримали доступ до баз даних Інтерполу в 126 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Це дало змогу з початку року виявити майже 2 тис розшукуваних осіб, 657 паспортних документів та 198 викрадених транспортних засобів.

Безвіз

Нагадаємо, Україна та ОАЕ нещодавно також домовилисяПрикордонники розповіли, скільки українців скористалися безвізом 1Україна та ОАЕ домовилися про безвіз про безвіз. Крім того, що Петро Порошенко в Саудівській Аравії домовився про спрощення візового режиму, під час свого візиту президент України запропонував Саудівській Аравії взяти участь в інвестиційних проектах в Україні. Також сторони досягли угоди про співпрацю в політичній, торговельно-економічній, енергетичній та військово-технічній сферах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: