Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Прикордонники розповіли, скільки українців скористалися безвізом

Prykordonnyky rozpovily, skiľky ukraїnciv skorystalysja bezvizom

Вже півроку українці користуються безвізовими поїздками до країн ЄС та в чотири шенгенські держави: Ісландію, Ліхтенштейн, Норвегію та Швейцарію  
Vže pivroku ukraїnci korystujuťsja bezvizovymy poїzdkamy do kraїn JeS ta v čotyry šengenśki deržavy: Islandiju, Lihtenštejn, Norvegiju ta Švejcariju  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільше українці перетинали державний кордон із Польщею та Румунією. Загалом спільний кордон із Європейським Союзом перетнули 64% осіб, які мають право користуватися безвізом. Як та куди подорожують українці із безвізом. 129 тис українців мандрували авіаційним транспортом, 227 тис – автомобілями та залізницею. Менше українців скористалися морським сполученням між державами. Коли був ажіотаж на пунктах пропуску. Найбільше українці рвалися за кордон у перші місяці безвізового режиму. Тоді прикордонники оформляли до 80 тис громадян за місяць. Вже у листопаді 2017 року показник зменшився та склав 32,5 тис осіб. А от за три літні місяці інтенсивність поїздок українців до європейських країн зросла на 10% порівняно із літом 2016 року. Яка користь правоохоронцям від безвізу. Пункти пропуску зараз оснащені сучасним біометричним обладнанням, у томі числі – де фіксуються і відбитки пальців. У рамках безвізу українські прикордонники отримали доступ до баз даних Інтерполу в 126 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Це дало змогу з початку року виявити майже 2 тис розшукуваних осіб, 657 паспортних документів та 198 викрадених транспортних засобів. Нагадаємо, Україна та ОАЕ нещодавно також домовилися про безвіз. Крім того, що Петро Порошенко в Саудівській Аравії домовився про спрощення візового режиму, під час свого візиту президент України запропонував Саудівській Аравії взяти участь в інвестиційних проектах в Україні. Також сторони досягли угоди про співпрацю в політичній, торговельно-економічній, енергетичній та військово-технічній сферах.

Найбільше українці перетинали державний кордон із Польщею та Румунією. Загалом спільний кордон із Європейським Союзом перетнули 64% осіб, які мають право користуватися безвізом.

Як та куди подорожують українці із безвізом

129 тис українців мандрували авіаційним транспортом, 227 тис – автомобілями та залізницею. Менше українців скористалися морським сполученням між державами.

Коли був ажіотаж на пунктах пропуску

Найбільше українці «рвалися» за кордон у перші місяці безвізового режиму. Тоді прикордонники оформляли до 80 тис громадян за місяць. Вже у листопаді 2017 року показник зменшився та склав 32,5 тис осіб. А от за три літні місяці інтенсивність поїздок українців до європейських країн зросла на 10% порівняно із літом 2016 року.

Яка користь правоохоронцям від безвізу

Пункти пропуску зараз оснащені сучасним біометричним обладнанням, у томі числі – де фіксуються і відбитки пальців. У рамках безвізу українські прикордонники отримали доступ до баз даних Інтерполу в 126 міжнародних і міждержавних пунктах пропуску. Це дало змогу з початку року виявити майже 2 тис розшукуваних осіб, 657 паспортних документів та 198 викрадених транспортних засобів.

Безвіз

Нагадаємо, Україна та ОАЕ нещодавно також домовилися про безвіз. Крім того, що Петро Порошенко в Саудівській Аравії домовився про спрощення візового режиму, під час свого візиту президент України запропонував Саудівській Аравії взяти участь в інвестиційних проектах в Україні. Також сторони досягли угоди про співпрацю в політичній, торговельно-економічній, енергетичній та військово-технічній сферах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: