fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Реєстрація ліків в Україні проходитиме за спрощеною процедурою

Rejestracija likiv v Ukraїni prohodytyme za sproščenoju proceduroju
Відтепер ефективні медичні препарати з’являтимуться в Україні протягом 17 днів  
Vidteper efektyvni medyčni preparaty z’javljatymuťsja v Ukraїni protjagom 17 dniv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Усі юридичні норми реєстрації медпрепаратів привели до європейських стандартів. У чому покращення від реєстрації. Тепер реєстрація передбачає подачу документів у електронному вигляді. Ризики відмови із технічних причин заявникам у реєстрації звели до мінімуму. Досі реєстрація препаратів займала від 90 робочих днів до кількох років. Відтак, імпортери не хотіли мати справу із бюрократичною складовою, тому на українському фармацевтичному ринку був значно менший асортимент, ніж, скажімо, на європейському. Якщо порівняти: у Німеччині зареєстровано 45 тис препаратів, в Україні – 13 тис. Оскільки відсутня конкуренція – то і високі ціни на препарати. За даними пацієнтських організацій, 30% препаратів в Україні коштують дорожче, ніж в Європі.   Вартість деяких препаратів в аптеках України вища більш ніж у 20 разів. Тепер завдяки спрощеній реєстрації на українському фармацевтичному ринку з’явиться чимало препаратів, які вже зареєстровані в ЄС. Пацієнти зможуть отримати ліки швидше, а конкуренція, очікувано, значно знизить ціни. Очікується і прихід в Україну іноземних інвесторів. Ми вітаємо цей крок, який нарешті надасть можливість компаніям застосовувати процедуру на практиці. Ця ініціатива має відкрити доступ до лікарських засобів, які недоступні поки що пацієнтам України. Ми сподіваємось, що практичне впровадження нової процедури призведе до того, що в Україну прийдуть інноваційні ліки, ліки для лікування рідкісних захворювань та інші лікарські засоби, відповідно до потреб населення. . Томаш Фіала. Президент Європейської Бізнес Асоціації. Спрощена реєстрація ліків, зауважують у ЄБА, є єдиним поки що реальним кроком, націленим на спрощення ведення бізнесу в фармацевтичній сфері, беручи до уваги ті ускладнення, що призводять до збільшення витрат, які мають місце на стадії виходу лікарських засобів на ринок України. Нагадаємо, у 2018 році в Україні очікується введення електронних рецептів на ліки.
Реклама 👇 Замовити

Усі юридичні норми реєстрації медпрепаратів привели до європейських стандартів.

У чому покращення від реєстрації

Тепер реєстрація передбачає подачу документів у електронному вигляді. Ризики відмови із технічних причин заявникам у реєстрації звели до мінімуму. Досі реєстрація препаратів займала від 90 робочих днів до кількох років. Відтак, імпортери не хотіли мати справу із бюрократичною складовою, тому на українському фармацевтичному ринку був значно менший асортимент, ніж, скажімо, на європейському. Якщо порівняти: у Німеччині зареєстровано 45 тис препаратів, в Україні – 13 тис. Оскільки відсутня конкуренція – то і високі ціни на препарати. За даними пацієнтських організацій, 30% препаратів в Україні коштують дорожче, ніж в Європі.   Вартість деяких препаратів в аптеках України вища більш ніж у 20 разів.

Тепер завдяки спрощеній реєстрації на українському фармацевтичному ринку з’явиться чимало препаратів, які вже зареєстровані в ЄС. Пацієнти зможуть отримати ліки швидше, а конкуренція, очікувано, значно знизить ціни. Очікується і прихід в Україну іноземних інвесторів.

Ми вітаємо цей крок, який нарешті надасть можливість компаніям застосовувати процедуру на практиці. Ця ініціатива має відкрити доступ до лікарських засобів, які недоступні поки що пацієнтам України. Ми сподіваємось, що практичне впровадження нової процедури призведе до того, що в Україну прийдуть інноваційні ліки, ліки для лікування рідкісних захворювань та інші лікарські засоби, відповідно до потреб населення.

Томаш Фіала, Президент Європейської Бізнес Асоціації

Спрощена реєстрація ліків, зауважують у ЄБА, є єдиним поки що реальним кроком, націленим на спрощення ведення бізнесу в фармацевтичній сфері, беручи до уваги ті ускладнення, що призводять до збільшення витрат, які мають місце на стадії виходу лікарських засобів на ринок України.

Нагадаємо, у 2018 році в Україні очікуєтьсяРеєстрація ліків в Україні проходитиме за спрощеною процедурою 1Рецепти на ліки із 2018 року стануть електронними введення електронних рецептів на ліки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: