Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено бюджет 2018 року на інновації в Україні

Opryljudneno bjudžet 2018 roku na innovaciї v Ukraїni

Бюджет Фонду підтримки інновацій у 2018 році складе 50 млн грн. Таке рішення анонсував Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман
Bjudžet Fondu pidtrymky innovacij u 2018 roci sklade 50 mln grn. Take rišennja anonsuvav Prem’jer-ministr Ukraїny Volodymyr Grojsman
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кошти на розвиток інновацій закладено до бюджету на 2018 рік. Звідки гроші на розвиток інновацій. У наступному році інноваційні рішення українців готова фінансово підтримати держава. Для цього у державному бюджеті України створюють Фонд підтримки інновацій. На 2018 рік передбачено 50 млн грн. Ці кошти розподілять на реалізацію креативних та інноваційний рішень українців у різних сферах. Нагадаємо, енергоощадні проекти в Україні підтримують ЄС та Європейський банк реконструкції і розвитку. Сума капіталовкладень за нещодавно укладеним договором складає €160 тис.

Кошти на розвиток інновацій закладено до бюджету на 2018 рік.

Звідки гроші на розвиток інновацій

У наступному році інноваційні рішення українців готова фінансово підтримати держава. Для цього у державному бюджеті України створюють Фонд підтримки інновацій. На 2018 рік передбачено 50 млн грн. Ці кошти розподілять на реалізацію креативних та інноваційний рішень українців у різних сферах.

Нагадаємо, енергоощадні проекти в Україні підтримують ЄС та Європейський банк реконструкції і розвитку. Сума капіталовкладень за нещодавно укладеним договором складає €160 тис.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: