fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Карпатський регіон підтримають бізнесом та енергетикою

Karpatśkyj region pidtrymajuť biznesom ta energetykoju
«Особливий колорит» Карпат зможе зберегти та розвинути прикордонне співробітництво. Про це заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час офіційного візиту на Львівщину
«Osoblyvyj koloryt» Karpat zmože zberegty ta rozvynuty prykordonne spivrobitnyctvo. Pro ce zajavyv Golova Verhovnoї Rady Ukraїny Andrij Parubij pid čas oficijnogo vizytu na Lvivščynu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Підвищити потенціал для розвитку туризму у Карпатах та привабити інвесторів зможуть прикордонна співпраця та відкритий кордон. Так регіон може сповна використати власний потенціал для розвитку та економічного зростання, переконаний очільник українського парламенту. Хто інвестуватиме у Карпатський регіон. Карпатський регіон планують розвивати за кошти із державного, місцевого бюджетів. Допомагатимуть також й інвестори. Планують працювати у різних напрямках: розвиток туризму, відновлювальних джерел енергії. Також у регіоні пропонуватимуть нові умови ведення бізнесу, розвиватимуть ремесла, створюватимуть проекти із захисту навколишнього середовища. Нагадаємо, що Україна та Польща планують реалізувати декілька інфраструктурних проектів. Серед них – і приєднання України до міжнародного транспортного коридору Via Carpatia. У змінах до державного бюджету український уряд запропонував передбачити кошти на гілку від Львова до Вінниці й Одеси. Вона має поєднуватися з базовою гілкою Via Carpatia, що йде з півдня на північ. За словами спікера українського парламенту, Польща та Україна досягли домовленості про реалізацію низки інфраструктурних проектів між державами саме у форматі транспортного коридору.
Реклама 👇 Замовити

Підвищити потенціал для розвитку туризму у Карпатах та привабити інвесторів зможуть прикордонна співпраця та відкритий кордон. Так регіон може сповна використати власний потенціал для розвитку та економічного зростання, переконаний очільник українського парламенту.

Хто інвестуватиме у Карпатський регіон

Карпатський регіон планують розвивати за кошти із державного, місцевого бюджетів. Допомагатимуть також й інвестори. Планують працювати у різних напрямках: розвиток туризму, відновлювальних джерел енергії. Також у регіоні пропонуватимуть нові умови ведення бізнесу, розвиватимуть ремесла, створюватимуть проекти із захисту навколишнього середовища.

Нагадаємо, що Україна та Польща планують реалізуватиКарпатський регіон підтримають бізнесом та енергетикою 1Україна та Польща реалізують інфраструктурні проекти декілька інфраструктурних проектів. Серед них – і приєднання України до міжнародного транспортного коридору Via Carpatia. У змінах до державного бюджету український уряд запропонував передбачити кошти на гілку від Львова до Вінниці й Одеси. Вона має поєднуватися з базовою гілкою Via Carpatia, що йде з півдня на північ. За словами спікера українського парламенту, Польща та Україна досягли домовленості про реалізацію низки інфраструктурних проектів між державами саме у форматі транспортного коридору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: