fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

25 країн ЄС об’єдналися для співпраці у сфері безпеки та оборони

25 kraїn JeS ob’jednalysja dlja spivpraci u sferi bezpeky ta oborony
Сьогодні у Брюсселі створили нову програму Європейського Союзу PESCO у сфері оборони
Sogodni u Brjusseli stvoryly novu programu Jevropejśkogo Sojuzu PESCO u sferi oborony
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відтепер 25 країн ЄС розпочинають постійне структурне співробітництво. Основна ідея співпраці – підвищити ефективність завдяки спільному виконанню того, що кожна з країн зараз робить самостійно. Які країни ЄС увійшли до PESCO. У PESCO увійшли: Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Хорватія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, Іспанія та Швеція. Що передбачає співпраця. Країни-члени ЄС співпрацюватимуть у сфері безпеки та оборони. Це дозволить розвивати спільні оборонні можливості, інвестувати у спільні проекти та підвищити оперативну готовність збройних сил кожної країни. Нагадаємо, Європейський Союз створює найбільшу у світі зону вільної торгівлі із Японією. Угода знижує тарифи, започатковує співпрацю у сфері стандартів та регулювання, відкриває ринки державних закупівель. Підписавши угоду, сторони зобов’язуються підтримувати світову економіку на основі вільних, відкритих і чесних ринків з чіткими та прозорими правилами. Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду потужним політичним сигналом світові.
Реклама 👇 Замовити

Відтепер 25 країн ЄС розпочинають «постійне структурне співробітництво». Основна ідея співпраці – підвищити ефективність завдяки спільному виконанню того, що кожна з країн зараз робить самостійно.

Які країни ЄС увійшли до PESCO

У PESCO увійшли: Австрія, Бельгія, Болгарія, Чехія, Хорватія, Кіпр, Естонія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Нідерланди, Польща, Португалія, Румунія, Словенія, Словаччина, Іспанія та Швеція.

Що передбачає співпраця

Країни-члени ЄС співпрацюватимуть у сфері безпеки та оборони. Це дозволить розвивати спільні оборонні можливості, інвестувати у спільні проекти та підвищити оперативну готовність збройних сил кожної країни.

Нагадаємо, Європейський Союз створює25 країн ЄС об’єдналися для співпраці у сфері безпеки та оборони 1ЄС створює найбільшу в світі ЗВТ з Японією найбільшу у світі зону вільної торгівлі із Японією. Угода знижує тарифи, започатковує співпрацю у сфері стандартів та регулювання, відкриває ринки державних закупівель. Підписавши угоду, сторони зобов’язуються підтримувати світову економіку «на основі вільних, відкритих і чесних ринків з чіткими та прозорими правилами». Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер назвав угоду потужним політичним сигналом світові.

Джерело: European Council

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: