fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google почав відповідати відеоісторіями на пошукові запити

Google počav vidpovidaty videoistorijamy na pošukovi zapyty
Компанія Google запустила оригінальний спосіб дізнатися відповіді на популярні запити щодо знаменитостей. Оскільки формат історій вже набув популярності в соцмережах (достатньо згадати Facebook та Instagram), то команда пошуковика вочевидь намагається використати тренд для тестування нових способів просування пошуку
Kompanija Google zapustyla oryginaľnyj sposib diznatysja vidpovidi na populjarni zapyty ščodo znamenytostej. Oskiľky format istorij vže nabuv populjarnosti v socmerežah (dostatńo zgadaty Facebook ta Instagram), to komanda pošukovyka vočevyď namagajeťsja vykorystaty trend dlja testuvannja novyh sposobiv prosuvannja pošuku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що та як розкаже Google на відео. Запити щодо знаменитостей та змін у їхньому житті чи деталей біографії традиційно є серед найпопулярніших у Google. Компанія-автор найпопулярнішого пошуковика на планеті апустила у США та Індії можливість переглядати відповіді на такі питання з перших уст. Результати пошукового запиту містять відеоролик, у якому зірка кіно, музики чи модельного бізнесу відповідає на поширені запитання фанатів, які вони ставлять пошуковій системі. Новий інструмент працює для мобільних користувачів. Кого із знаменитостей вже можна побачити і почути. Серед знаменитостей, які вже долучилися до оригінального проекту пошукової системи — зірка болівудського кіно Прянка Чопра, а також Уілл Феррелл, Джіна Родрігез, Нік Джонас, Джеймс Франко та низка інших знаменитостей. Раніше ми розповіли вам про плани Amazon загострити конкуренцію у голосових сервісах із Google та Microsoft. Голосовий помічник, створений корпорацією, відтепер допомагатиме офісним працівникам. Зокрема, можна буде налаштувати сценарії для конференс-коллів, резервування кімнат перемовин чи підключити інтеграції до інших B2B-сервісів. Зараз схожий офіс має Microsoft для корпоративних користувачів пакету Office на основі голосового помічника Cortana. Наприклад, парсинг відповідей у електронних листах та пропозицію нагадувань протягом дня.
Реклама 👇 Замовити

Що та як «розкаже» Google на відео

Запити щодо знаменитостей та змін у їхньому житті чи деталей біографії традиційно є серед найпопулярніших у Google. Компанія-автор найпопулярнішого пошуковика на планеті апустила у США та Індії можливість переглядати відповіді на такі питання з перших уст. Результати пошукового запиту містять відеоролик, у якому «зірка» кіно, музики чи модельного бізнесу відповідає на поширені запитання фанатів, які вони ставлять пошуковій системі. Новий інструмент працює для мобільних користувачів.

Кого із знаменитостей вже можна побачити і почути

Серед знаменитостей, які вже долучилися до оригінального проекту пошукової системи — зірка болівудського кіно Прянка Чопра, а також Уілл Феррелл, Джіна Родрігез, Нік Джонас, Джеймс Франко та низка інших знаменитостей.

Google почав відповідати відеоісторіями на пошукові запити 1

Раніше ми розповіли вам про плани Amazon загострити конкуренціюGoogle почав відповідати відеоісторіями на пошукові запити 2Amazon запускає версію голосового помічника Alexa для бізнесу у голосових сервісах із Google та Microsoft. Голосовий помічник, створений корпорацією, відтепер допомагатиме офісним працівникам. Зокрема, можна буде налаштувати сценарії для конференс-коллів, резервування кімнат перемовин чи підключити інтеграції до інших B2B-сервісів. Зараз схожий офіс має Microsoft для корпоративних користувачів пакету Office на основі голосового помічника Cortana. Наприклад, парсинг відповідей у електронних листах та пропозицію нагадувань протягом дня.

Джерело: Google

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: