fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

25% сонячної електроенергії в Україні виробляється на Вінниччині

25% sonjačnoї elektroenergiї v Ukraїni vyrobljajeťsja na Vinnyččyni
Вінницька область виробляє 113 МВт / год «зеленої» енергетики в країні. Такі дані оприлюднили представники влади на регіональному рівні. Цей показник свідчить про 1/4 альтернативної енергії або четвертину в загальному балансі України
Vinnyćka oblasť vyrobljaje 113 MVt / god «zelenoї» energetyky v kraїni. Taki dani opryljudnyly predstavnyky vlady na regionaľnomu rivni. Cej pokaznyk svidčyť pro 1/4 aľternatyvnoї energiї abo četvertynu v zagaľnomu balansi Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чому Вінниччина стала лідером сонячної енергетики. Протягом минулих 5 років на Вінниччині встановлено 20 сонячних електростанцій. Сукупна площа потужностей альтернативної енергетики такого типу складає майже 230 га. Загалом в області виробляється 113 МгВт альтернативної енергії. Кожен 4-й кВт відновлювальної енергії в межах України походить із цього регіону. Найбільша кількість сонячних електростанцій — у Ямпільському (7 обєктів) та Могилів-Подільському (4 обєкти). Також планується спорудження додаткових потужностей, котрі сприятимуть подальшій розбудові сонячної енергетики в регіоні. Від Еміратів до Китаю. Ще на початку 2017 року сонячною енергією на території Вінниччини зацікавилися іноземні інвестори. Зокрема, компанія з ОАЕ Полaріснет запропонувала проект спорудження сонячних електростанцій на території області. Угоду про це було укладено у першій половині травня 2017 року. Інвестиції у цей проект в сфері енергетики складуть щонайменше €30 млн. Внаслідок реалізації проекту буде створено до 100 нових робочих місць. Зведення установок генерування електроенергії має відбутися у ІІ кварталі 2018 року. Також виробляти сонячну енергію на Вінниччині планують представники Китаю. Йдеться про корпорацію CNET. Інвестори із КНР вже провели моніторинг земельних ділянок для будівництва сонячних електростанцій та вивчили умови створення спільного підприємства для реалізації проекту. Раніше ми розповідали вам про показники енергетики у світі та тренди щодо неї на 2018 рік. Частка альтернативної енергії зростатиме й надалі.
Реклама 👇 Замовити

Чому Вінниччина стала лідером сонячної енергетики

Протягом минулих 5 років на Вінниччині встановлено 20 сонячних електростанцій. Сукупна площа потужностей альтернативної енергетики такого типу складає майже 230 га. Загалом в області виробляється 113 МгВт альтернативної енергії. Кожен 4-й кВт відновлювальної енергії в межах України походить із цього регіону. Найбільша кількість сонячних електростанцій — у Ямпільському (7 об’єктів) та Могилів-Подільському (4 об’єкти). Також планується спорудження додаткових потужностей, котрі сприятимуть подальшій розбудові сонячної енергетики в регіоні.

Від Еміратів до Китаю

Ще на початку 2017 року сонячною енергією на території Вінниччини зацікавилися іноземні інвестори. Зокрема, компанія з ОАЕ «Полaріснет» запропонувала проект спорудження сонячних електростанцій на території області. Угоду про це було укладено у першій половині травня 2017 року. Інвестиції у цей проект в сфері енергетики складуть щонайменше €30 млн. Внаслідок реалізації проекту буде створено до 100 нових робочих місць. Зведення установок генерування електроенергії має відбутися у ІІ кварталі 2018 року.

Також виробляти сонячну енергію на Вінниччині планують представники Китаю. Йдеться про корпорацію CNET. Інвестори із КНР вже провели моніторинг земельних ділянок для будівництва сонячних електростанцій та вивчили умови створення спільного підприємства для реалізації проекту.

Раніше ми розповідали вам про показники енергетики25% сонячної електроенергії в Україні виробляється на Вінниччині 1Світова енергетика в цифрах — що варто знати про 2017-2040 роки у світі та тренди щодо неї на 2018 рік. Частка альтернативної енергії зростатиме й надалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: