fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна та Білорусь відновлять річкове судноплавство

Ukraїna ta Biloruś vidnovljať ričkove sudnoplavstvo
Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Поки що домовилися про основні напрямки співпраці між українськими та білоруськими судноплавними компаніями та операторами
Košty dlja realizaciї Dorožńoї karty proektu šukatymuť u MFO ta donoriv. Poky ščo domovylysja pro osnovni naprjamky spivpraci miž ukraїnśkymy ta biloruśkymy sudnoplavnymy kompanijamy ta operatoramy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На спільних водних артеріях – Дніпрі та Прип’яті – Україна й Білорусь домовилися розвивати судноплавство. Які плавзасоби пустять на річку. Одна із цілей використання річок задля транспортного сполучення – транзитні перевезення вантажів водним транспортом. Використовуватимуть, у тім числі, і судна класу річка-море. Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголошує, що обидві країни провели тривалу спільну роботу, аби відновити судноплавне сполучення із Білоруссю. Йдеться, зокрема, про водний шлях Е-40. Також обидві країни забезпечили належні безпечні умови для судноплавства на річках та продовжують роботу у цьому напрямку. Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Про подальші напрямки роботи та успіхи у залученні інвесторів обіцяють повідомити згодом. Нагадаємо, раніше стало відомо, що судноплавна компанія Varamar Ltd, розташована в Одесі, стане одним з перших вантажоперевізників, які приймають платежі в Bitcoin. Судноплавна галузь вже робить значні інвестиції в комерційну торгівлю через технологію blockchain. В її рамках кілька пілотних проектів по всьому світу вже пройшли випробування повного логістичного циклу і впровадження ланцюжків поставки. Беручи криптовалюту як платіжний метод разом з впровадженням blockchain, світове судноплавство побачить значний приріст в ефективності і доходів з використанням децентралізованих технологій. Засновник компанії Varamar Олесандр Варваренко прокоментував нововведення: Паперова робота для угод — це складне питання з банками, а платежі в біткоіни можуть вирішити його швидше.
Реклама 👇 Замовити

На спільних водних артеріях – Дніпрі та Прип’яті – Україна й Білорусь домовилися розвивати судноплавство.

Які плавзасоби пустять на річку

Одна із цілей використання річок задля транспортного сполучення – транзитні перевезення вантажів водним транспортом. Використовуватимуть, у тім числі, і судна класу «річка-море». Міністр інфраструктури Володимир Омелян наголошує, що обидві країни провели тривалу спільну роботу, аби відновити судноплавне сполучення із Білоруссю. Йдеться, зокрема, про водний шлях Е-40. Також обидві країни забезпечили належні безпечні умови для судноплавства на річках та продовжують роботу у цьому напрямку. Кошти для реалізації Дорожньої карти проекту шукатимуть у МФО та донорів. Про подальші напрямки роботи та успіхи у залученні інвесторів обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що судноплавна компанія Varamar Ltd, розташована в Одесі, стане однимУкраїна та Білорусь відновлять річкове судноплавство 1Український вантажоперевізник проведе першу операцію в Bitcoin з перших вантажоперевізників, які приймають платежі в Bitcoin. Судноплавна галузь вже робить значні інвестиції в комерційну торгівлю через технологію blockchain. В її рамках кілька пілотних проектів по всьому світу вже пройшли випробування повного логістичного циклу і впровадження ланцюжків поставки. Беручи криптовалюту як платіжний метод разом з впровадженням blockchain, світове судноплавство побачить значний приріст в ефективності і доходів з використанням децентралізованих технологій. Засновник компанії Varamar Олесандр Варваренко прокоментував нововведення: «Паперова робота для угод — це складне питання з банками, а платежі в біткоіни можуть вирішити його швидше».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: