fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські ГЕС отримали автоматичну систему регулювання

Ukraїnśki GES otrymaly avtomatyčnu systemu reguljuvannja
Автоматизація роботи гідроелектростанцій підвищить надійність роботи енергосистеми, а нештатні ситуації ліквідовуватимуть без участі працівників
Avtomatyzacija roboty gidroelektrostancij pidvyščyť nadijnisť roboty energosystemy, a neštatni sytuaciї likvidovuvatymuť bez učasti pracivnykiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ​Київська, Середньодніпровська, Дніпровська ГЕС-1 та Каховська гідроелектростанції відтепер підключені до системи автоматичного регулювання параметрів роботи. На часі дізнатися більше про це. Що дасть автоматизація процесу на ГЕС. ​Перехід українських гідроелектростанцій на автоматичний режим значно підвищить надійність роботи енергосистеми та її гнучкість. Якщо виникне нештатна ситуація (скажімо, втрата потужностей для генерування), то вона автоматично ліквідується. Споживачів не потрібно буде вимикати. Це полегшить роботу персоналу електростанцій. Незабаром на європейські стандарти автоматичного регулювання частоти перейде Кременчуцька ГЕС. Також розглядається питання щодо автоматизації і найбільшої в Україні станції такого типу — Дністровської. Додамо, що у разі хакерських атак електростанції відключатимуть від системи автоматичного регулювання та переводитимуть у ручний режим. Нагадаємо, що в Україні зросло виробництво електроенергії. Так, виробництво електроенергії із поновлювальних джерел склало на 23,6% більше, ніж у 2016 році. За 10 місяців атомні електростанції (АЕС) збільшили виробництво на 8,7% порівняно з аналогічним періодом 2016-го — до 70,7 млрд кВт/год. При цьому теплоелектростанції (ТЕС) і теплоелектроцентралі (ТЕЦ) за цей же період скоротили темпи видобутку енергії на 10,1% — до 44,7 млрд кВт/год. Гідроелектростанції (ГЕС) та гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС) у січні-жовтні 2017 року виробили 8,3 млрд кВт/год, що на 11,6% більше аналогічного показника 2016 року. Виробництво електроенергії з поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) склало на 23,6% більше, ніж у 2016 році.
Реклама 👇 Замовити

​Київська, Середньодніпровська, Дніпровська ГЕС-1 та Каховська гідроелектростанції відтепер підключені до системи автоматичного регулювання параметрів роботи. На часі дізнатися більше про це.

Що дасть автоматизація процесу на ГЕС

​Перехід українських гідроелектростанцій на автоматичний режим значно підвищить надійність роботи енергосистеми та її гнучкість. Якщо виникне нештатна ситуація (скажімо, втрата потужностей для генерування), то вона автоматично ліквідується. Споживачів не потрібно буде вимикати. Це полегшить роботу персоналу електростанцій. Незабаром на європейські стандарти автоматичного регулювання частоти перейде Кременчуцька ГЕС. Також розглядається питання щодо автоматизації і найбільшої в Україні станції такого типу — Дністровської.

Додамо, що у разі хакерських атак електростанції відключатимуть від системи автоматичного регулювання та переводитимуть у ручний режим.

Нагадаємо, що в Україні зрослоУкраїнські ГЕС отримали автоматичну систему регулювання 1В Україні зросло виробництво електроенергії виробництво електроенергії. Так, виробництво електроенергії із поновлювальних джерел склало на 23,6% більше, ніж у 2016 році. За 10 місяців атомні електростанції (АЕС) збільшили виробництво на 8,7% порівняно з аналогічним періодом 2016-го — до 70,7 млрд кВт/год. При цьому теплоелектростанції (ТЕС) і теплоелектроцентралі (ТЕЦ) за цей же період скоротили темпи видобутку енергії на 10,1% — до 44,7 млрд кВт/год. Гідроелектростанції (ГЕС) та гідроакумулюючі електростанції (ГАЕС) у січні-жовтні 2017 року виробили 8,3 млрд кВт/год, що на 11,6% більше аналогічного показника 2016 року. Виробництво електроенергії з поновлюваних джерел енергії (ВДЕ) склало на 23,6% більше, ніж у 2016 році.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: