fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

€400 тис на банкінг — стартап з України отримав міжнародні інвестиції

€400 tys na banking — startap z Ukraїny otrymav mižnarodni investyciї
Український проект, що займається оцінюванням кредитоспроможності клієнтів у банках, отримав міжнародні інвестиції від польських компаній. Наразі команда збирається розширювати співпрацю із європейцями та українськими банками
Ukraїnśkyj proekt, ščo zajmajeťsja ocinjuvannjam kredytospromožnosti klijentiv u bankah, otrymav mižnarodni investyciї vid poľśkyh kompanij. Narazi komanda zbyrajeťsja rozšyrjuvaty spivpracju iz jevropejcjamy ta ukraїnśkymy bankamy
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про український fintech-стартап. Стартап bNesis, що допомагає банкам у проведенні скорингової оцінки для позичальників, залучив €400 тис від польських інвесторів. Венчурні фонди з Польщі bValue та SpeedUp Group стали власниками міноритарної частки у стартапі українців в обмін на інвестиції. Проект засновано Дмитром Норенком та Денисом Кіріним. Стартап спрощує аналіз кредитоспроможності позичальника для банків. Для цього відбувається аналіз показників клієнта за різними джерелами. Використовуються не лише банківські бази даних та бюро кредитних історій, а й соціальні медіа та показники взаємодії із сервісами електронної комерції. При цьому система не має безпосереднього доступу до користувацьких персональних даних, які зберігаються у банку. Раніше команда пройшла акселераційну підготовку від польського банку Alior Bank. Оцінювання клієнтів — одна із важливих складових у процесі надання споживчих та підприємницьких кредитів. Раніше ми розповідали про те, як подібну схему оцінки позичальників влада Китаю використовуватиме для оцінювання рівня надійності громадян в цілому (не лише у банківській сфері чи підприємництві). Що команда проекту робитиме далі. Ведуться перемовини та заплановано запус кпілотних проектів з низкою банків. Серед потенційних партнерів представники стартапу називають польські BGZ BNP Paribas, Alior Bank, ING, венгерські OTP та MKB Bank та YES Bank з Індії. Для українського ринку обговорюється інтеграція із UKRSIBBANK та Альфа-банк. Раніше ми розповідали про закордонні інвестиції для українського проекту Petcube.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про український fintech-стартап

Стартап bNesis, що допомагає банкам у проведенні скорингової оцінки для позичальників, залучив €400 тис від польських інвесторів. Венчурні фонди з Польщі bValue та SpeedUp Group стали власниками міноритарної частки у стартапі українців в обмін на інвестиції.

Проект засновано Дмитром Норенком та Денисом Кіріним. Стартап спрощує аналіз кредитоспроможності позичальника для банків. Для цього відбувається аналіз показників клієнта за різними джерелами. Використовуються не лише банківські бази даних та бюро кредитних історій, а й соціальні медіа та показники взаємодії із сервісами електронної комерції. При цьому система не має безпосереднього доступу до користувацьких персональних даних, які зберігаються у банку. Раніше команда пройшла акселераційну підготовку від польського банку Alior Bank.

Оцінювання клієнтів — одна із важливих складових у процесі надання споживчих та підприємницьких кредитів. Раніше ми розповідали про те, як подібну схему оцінки позичальників влада Китаю використовуватиме€400 тис на банкінг — стартап з України отримав міжнародні інвестиції 1Як Китай збирається використовувати великі дані для оцінювання рівня надійності громадян в цілому (не лише у банківській сфері чи підприємництві).

Що команда проекту робитиме далі

Ведуться перемовини та заплановано запус кпілотних проектів з низкою банків. Серед потенційних партнерів представники стартапу називають польські BGZ BNP Paribas, Alior Bank, ING, венгерські OTP та MKB Bank та YES Bank з Індії. Для українського ринку обговорюється інтеграція із UKRSIBBANK€400 тис на банкінг — стартап з України отримав міжнародні інвестиції 2Ще один український банк запустив розрахунки через Android Pay та «Альфа-банк».

Раніше ми розповідали про закордонні інвестиції€400 тис на банкінг — стартап з України отримав міжнародні інвестиції 3Український стартап Petcube отримав $10 млн інвестицій для українського проекту Petcube.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: