fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві розкажуть про Нобелівську премію та проведуть лекції

U Kyjevi rozkažuť pro Nobelivśku premiju ta proveduť lekciї

9 грудня 2017-го у Києві відбудеться низка лекцій та дискусій напередодні вручення цьогорічної Нобелівської премії. Конференція проходитиме у UNIT.City за підтримки онлайн-радіостанції «Аристократи»
9 grudnja 2017-go u Kyjevi vidbudeťsja nyzka lekcij ta dyskusij naperedodni vručennja ćogoričnoї Nobelivśkoї premiї. Konferencija prohodytyme u UNIT.City za pidtrymky onlajn-radiostanciї «Arystokraty»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про захід. НОБІЛІТЕТ — науково-популярна конференція, яку організатори позиціюють як пре-паті до вручення цьогорічної Нобелівської премії. Науковці з України та ЄС розкажуть про найважливіші людські досягнення та тренди у науці за 2017 рік. Стосуватимуться лекції економіки, фізики, хімії, медицини та літератури. Кого можна буде почути та побачити під час конференції. Серед спікерів, яких можна буде послухати 9 грудня в стінах UNIT.City: Олексій Геращенко — топ-менеджер, викладач КМБШ, автор книги Економіка XXI та 3 освітніх онлайн-курсів з економіки на платформі Prometheus. Він розкаже про вплив поведінкових моделей людини на економіку. Ольга Маслова — науковиця, котра займається клітинною біологією, кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки. Її лекція стосуватиметься щоденного впливу біоритмів на наше життя. Олександр Савсуненко — кандидат хімічних наук, засновник сервісу генетичних тестів Titanovo DNA. Він розкаже про кріомікроскопію. Дмитро Якубовський — астрофізик, кандидат фізико-математичних наук, володар PhD з фізики Лейденського університету та науковий співробітник інституту Нільса Бора у Данії. Максим Циж — кандидат фізико-математичних наук та науковий співробітник Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. І. Франка. Лекція цих двох фахівців стосуватиметься гравітаційних хвиль. Богдана Романцова — літературознавиця та редакторка видавництва Темпора. З нею розмова буде про ілюзорність єдності зі світом. Усі подробиці щодо конференції та знижок для студентів можна дізнатися на сторінці події у Facebook. Придбати квитки на захід можна за посиланням. Раніше сьогодні ми опублікували розмову із представником команди UNIT.City про те, як Парк інновацій прагне підтримати стартапи аграрної сфери.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про захід

«НОБІЛІТЕТ» — науково-популярна конференція, яку організатори позиціюють як пре-паті до вручення цьогорічної Нобелівської премії. Науковці з України та ЄС розкажуть про найважливіші людські досягнення та тренди у науці за 2017 рік. Стосуватимуться лекції економіки, фізики, хімії, медицини та літератури.

Кого можна буде почути та побачити під час конференції

Серед спікерів, яких можна буде послухати 9 грудня в стінах UNIT.City:

  • Олексій Геращенко — топ-менеджер, викладач КМБШ, автор книги «Економіка XXI» та 3 освітніх онлайн-курсів з економіки на платформі Prometheus. Він розкаже про вплив поведінкових моделей людини на економіку.
  • Ольга Маслова — науковиця, котра займається клітинною біологією, кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки. Її лекція стосуватиметься щоденного впливу біоритмів на наше життя.
  • Олександр Савсуненко — кандидат хімічних наук, засновник сервісу генетичних тестів Titanovo DNA. Він розкаже про кріомікроскопію.
  • Дмитро Якубовський — астрофізик, кандидат фізико-математичних наук, володар PhD з фізики Лейденського університету та науковий співробітник інституту Нільса Бора у Данії. Максим Циж — кандидат фізико-математичних наук та науковий співробітник Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. І. Франка. Лекція цих двох фахівців стосуватиметься гравітаційних хвиль.
  • Богдана Романцова — літературознавиця та редакторка видавництва «Темпора». З нею розмова буде про ілюзорність єдності зі світом.

Усі подробиці щодо конференції та знижок для студентів можна дізнатися на сторінці події у Facebook. Придбати квитки на захід можна за посиланням.

Раніше сьогодні ми опублікували розмову із представником команди UNIT.City про те, як Парк інновацій прагне підтримати стартапи аграрної сфери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: