fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві розкажуть про Нобелівську премію та проведуть лекції

U Kyjevi rozkažuť pro Nobelivśku premiju ta proveduť lekciї
9 грудня 2017-го у Києві відбудеться низка лекцій та дискусій напередодні вручення цьогорічної Нобелівської премії. Конференція проходитиме у UNIT.City за підтримки онлайн-радіостанції «Аристократи»
9 grudnja 2017-go u Kyjevi vidbudeťsja nyzka lekcij ta dyskusij naperedodni vručennja ćogoričnoї Nobelivśkoї premiї. Konferencija prohodytyme u UNIT.City za pidtrymky onlajn-radiostanciї «Arystokraty»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про захід. НОБІЛІТЕТ — науково-популярна конференція, яку організатори позиціюють як пре-паті до вручення цьогорічної Нобелівської премії. Науковці з України та ЄС розкажуть про найважливіші людські досягнення та тренди у науці за 2017 рік. Стосуватимуться лекції економіки, фізики, хімії, медицини та літератури. Кого можна буде почути та побачити під час конференції. Серед спікерів, яких можна буде послухати 9 грудня в стінах UNIT.City: Олексій Геращенко — топ-менеджер, викладач КМБШ, автор книги Економіка XXI та 3 освітніх онлайн-курсів з економіки на платформі Prometheus. Він розкаже про вплив поведінкових моделей людини на економіку. Ольга Маслова — науковиця, котра займається клітинною біологією, кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки. Її лекція стосуватиметься щоденного впливу біоритмів на наше життя. Олександр Савсуненко — кандидат хімічних наук, засновник сервісу генетичних тестів Titanovo DNA. Він розкаже про кріомікроскопію. Дмитро Якубовський — астрофізик, кандидат фізико-математичних наук, володар PhD з фізики Лейденського університету та науковий співробітник інституту Нільса Бора у Данії. Максим Циж — кандидат фізико-математичних наук та науковий співробітник Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. І. Франка. Лекція цих двох фахівців стосуватиметься гравітаційних хвиль. Богдана Романцова — літературознавиця та редакторка видавництва Темпора. З нею розмова буде про ілюзорність єдності зі світом. Усі подробиці щодо конференції та знижок для студентів можна дізнатися на сторінці події у Facebook. Придбати квитки на захід можна за посиланням. Раніше сьогодні ми опублікували розмову із представником команди UNIT.City про те, як Парк інновацій прагне підтримати стартапи аграрної сфери.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про захід

«НОБІЛІТЕТ» — науково-популярна конференція, яку організатори позиціюють як пре-паті до вручення цьогорічної Нобелівської премії. Науковці з України та ЄС розкажуть про найважливіші людські досягнення та тренди у науці за 2017 рік. Стосуватимуться лекції економіки, фізики, хімії, медицини та літератури.

Кого можна буде почути та побачити під час конференції

Серед спікерів, яких можна буде послухати 9 грудня в стінах UNIT.City:

  • Олексій Геращенко — топ-менеджер, викладач КМБШ, автор книги «Економіка XXI» та 3 освітніх онлайн-курсів з економіки на платформі PrometheusУ Києві розкажуть про Нобелівську премію та проведуть лекції 1Освітня платформа Prometheus представила додатки для смартфонів. Він розкаже про вплив поведінкових моделей людини на економіку.
  • Ольга Маслова — науковиця, котра займається клітинною біологією, кандидатка біологічних наук, популяризаторка науки. Її лекція стосуватиметься щоденного впливу біоритмів на наше життя.
  • Олександр Савсуненко — кандидат хімічних наук, засновник сервісу генетичних тестів Titanovo DNA. Він розкаже про кріомікроскопію.
  • Дмитро Якубовський — астрофізик, кандидат фізико-математичних наук, володар PhD з фізики Лейденського університету та науковий співробітник інституту Нільса Бора у Данії. Максим Циж — кандидат фізико-математичних наук та науковий співробітник Астрономічної обсерваторії ЛНУ ім. І. Франка. Лекція цих двох фахівців стосуватиметься гравітаційних хвиль.
  • Богдана Романцова — літературознавиця та редакторка видавництва «Темпора». З нею розмова буде про ілюзорність єдності зі світом.

Усі подробиці щодо конференції та знижок для студентів можна дізнатися на сторінці події у Facebook. Придбати квитки на захід можна за посиланням.

Раніше сьогодні ми опублікували розмовуУ Києві розкажуть про Нобелівську премію та проведуть лекції 2Кирило Мазур, UNIT.City: «Фермер має використовувати інновації просто у смартфоні» із представником команди UNIT.City про те, як Парк інновацій прагне підтримати стартапи аграрної сфери.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: