fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Instagram обмежать селфі з дикими тваринами

V Instagram obmežať selfi z dykymy tvarynamy
Соцмережа Instagram блокуватиме дописи, на яких демонструватиметься некоректне ставлення до диких тварин. Натомість користувачі бачитимуть попереджувальну інформацію про правила використання сервісу та поводження із «братами меншими»
Socmereža Instagram blokuvatyme dopysy, na jakyh demonstruvatymeťsja nekorektne stavlennja do dykyh tvaryn. Natomisť korystuvači bačytymuť poperedžuvaľnu informaciju pro pravyla vykorystannja servisu ta povodžennja iz «bratamy menšymy»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Instagram команда вирішила застерегти любителів селфі від знімків з представниками дикої природи — особливо якщо при цьому порушено норми етичного ставлення до тварин. Як працюватиме обмеження в Instagram. Якщо користувач захоче опублікувати світлину із дикими тваринами, то побачить попередження про правила користування соціальною мережею. Instagram запроваджує обмеження на фото із жорстоким ставленням до тварин та продаж тварин чи їхніх органів для тих видів, які підлягають охороні за законом. Команда соцмережі спільно з міжнародною організацією World Animal Protection склали перелік гештеґів, які пов’язані із насильством над тваринами. До них увійшли, зокрема, #slothselfie, #koalaselfie, #tigerselfie. Тепер ці мітки підпадають під заборону для використання. Коли користувач захоче знайти такий гештеґ – бачитиме попередження. Користувачі тепер зможуть скаржитися на дописи, які, на їхню думку, демонструють жорстокість до тварин. Такі пости обіцяють блокувати. Нагадаємо, Чорнобильська атомна електростанція та зона відчуження віднедавна мають власний профіль у найпопулярнішій соцмережі, де усі охочі діляться світлинами.
Реклама 👇 Замовити

В Instagram команда вирішила застерегти любителів селфі від знімків з представниками дикої природи — особливо якщо при цьому порушено норми етичного ставлення до тварин.

Як працюватиме обмеження в Instagram

Якщо користувач захоче опублікувати світлину із дикими тваринами, то побачить попередження про правила користування соціальною мережею. Instagram запроваджує обмеження на фото із жорстоким ставленням до тварин та продаж тварин чи їхніх органів для тих видів, які підлягають охороні за законом. Команда соцмережі спільно з міжнародною організацією World Animal Protection склали перелік гештеґів, які пов’язані із насильством над тваринами. До них увійшли, зокрема, #slothselfie, #koalaselfie, #tigerselfie. Тепер ці мітки підпадають під заборону для використання. Коли користувач захоче знайти такий гештеґ – бачитиме попередження. Користувачі тепер зможуть скаржитися на дописи, які, на їхню думку, демонструють жорстокість до тварин. Такі пости обіцяють блокувати.

Нагадаємо, Чорнобильська атомна електростанція та «зона відчуження» віднедавна маютьВ Instagram обмежать селфі з дикими тваринами 1У ЧАЕС та «зони відчуження» з’явився офіційний Instagram власний профіль у найпопулярнішій соцмережі, де усі охочі діляться світлинами.

Джерело: Independent

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: