fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Набуває чинності новий закон, що захищає бізнес від тиску слідства

Nabuvaje čynnosti novyj zakon, ščo zahyščaje biznes vid tysku slidstva
Сьогодні оприлюднено закон, який захистить бізнес від зловживань з боку представників влади на час досудового та судового слідства. Згідно із ним, обшуки мають проводитися лише під відео- та фотофіксацію і в присутності адвоката компанії
Sogodni opryljudneno zakon, jakyj zahystyť biznes vid zlovžyvań z boku predstavnykiv vlady na čas dosudovogo ta sudovogo slidstva. Zgidno iz nym, obšuky majuť provodytysja lyše pid video- ta fotofiksaciju i v prysutnosti advokata kompaniї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Сьогодні опубліковано закон, який захистить бізнес від зловживань з боку представників влади під час слідчих дій. Закон починає діяти із 7 грудня 2017 року. Що передбачає новий закон. Із 1 січня 2019 року досудове розслідування та судове слідство фіксуватиметься технічними засобами в обовязковому порядку. Для фіксації передбачено запис окремими співробітниками на аудіо та відео. Під час обшуків має бути присутній адвокат компанії чи підприємця, якого обшукують. Якщо правоохоронці отримають певні докази у справі з порушенням норм чинного законодавства, то така доказова база буде визнана у суді як недопустима. Якщо під час досудового слідства станеться розголошення даних, які принижують особу, то за це порушення передбачено покарання. Санкція передбачає обмеження волі на 5 років. За словами експертів, такі законодавчі зміни захистять підприємців від тиску із боку силовиків. Раніше представники IT-спільноти висловлювали побоювання, що деякі норми цього законопроекту можуть мати подвійне тлумачення, яке судова система та слідчі можуть використати у власних інтересах. Поки немає остаточного тлумачення норм, які викликали занепокоєння у представників Інтернет Асоціації України. Представники уряду та Президент України наголошували, що саме цим законом вилучення серверів буде заборонене раз і назавжди. Додамо, що в Україні починає діяти нова сукупність законодавчих вимог щодо надання житлово-комунальних послуг. Він покращить умови обслуговування житлових будинків та зручності створення обєднань для мешканців.
Реклама 👇 Замовити

Сьогодні опубліковано закон, який захистить бізнес від зловживань з боку представників влади під час слідчих дій. Закон починає діяти із 7 грудня 2017 року.

Що передбачає новий закон

Із 1 січня 2019 року досудове розслідування та судове слідство фіксуватиметься технічними засобами в обов’язковому порядку. Для фіксації передбачено запис окремими співробітниками на аудіо та відео. Під час обшуків має бути присутній адвокат компанії чи підприємця, якого обшукують. Якщо правоохоронці отримають певні докази у справі з порушенням норм чинного законодавства, то така доказова база буде визнана у суді як недопустима. Якщо під час досудового слідства станеться розголошення даних, які принижують особу, то за це порушення передбачено покарання. Санкція передбачає обмеження волі на 5 років.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

За словами експертів, такі законодавчі зміни захистять підприємців від тиску із боку силовиків. Раніше представники IT-спільноти висловлювалиНабуває чинності новий закон, що захищає бізнес від тиску слідства 1Без права на обшук — Верховна Рада заборонила несанкціоновані вилучення серверів побоювання, що деякі норми цього законопроекту можуть мати подвійне тлумачення, яке судова система та слідчі можуть використати у власних інтересах. Поки немає остаточного тлумачення норм, які викликали занепокоєння у представників Інтернет Асоціації України. Представники уряду та Президент України наголошували, що саме цим законом вилучення серверів буде заборонене раз і назавжди.

Додамо, що в Україні починаєНабуває чинності новий закон, що захищає бізнес від тиску слідства 2В Україні — новий закон щодо надання житлово-комунальних послуг діяти нова сукупність законодавчих вимог щодо надання житлово-комунальних послуг. Він покращить умови обслуговування житлових будинків та зручності створення об’єднань для мешканців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: