fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Netflix випускає новий сезон Black Mirror — скандального серіалу про технології

Netflix vypuskaje novyj sezon Black Mirror — skandaľnogo serialu pro tehnologiї
Відома платформа потокового відеоконтенту Netflix оголосила про вихід четвертого сезону одного із найбільш контроверсійних серіалів, присвячених впливу технологій майбутнього на людське життя. Шанувальники Black Mirror зможуть переглянути новий сезон вже наприкінці грудня
Vidoma platforma potokovogo videokontentu Netflix ogolosyla pro vyhid četvertogo sezonu odnogo iz najbiľš kontroversijnyh serialiv, prysvjačenyh vplyvu tehnologij majbutńogo na ljudśke žyttja. Šanuvaľnyky Black Mirror zmožuť peregljanuty novyj sezon vže naprykinci grudnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли чекати на премєру. Netflix запускає 4-й сезон Чорного Дзеркала (Black Mirror). Премєра серіалу відбудеться 29 грудня 2017 року. Загалом цього року вийде 6 епізодів. Усі вони — на тему того, як нерозважливе використання технологій суспільством може призвести до згубних наслідків як для окремих користувачів, так і для людства в цілому. Творці серіалу поки не деталізують, чи стане цей сезон заключним, а чи матиме продовження. Попередні сезони користувалися неабияким попитом у глядачів Європи та Сполучених Штатів Америки. Що ми побачимо. Як і в попередніх сезонах, кожна із серій Чорного Дзеркала буде мати окрему тему та окремих героїв. Перетинатимуться вони лише у своїй антиутопічності, жорсткості (саме тому серіал має вікове обмеження) та у тому, що змальовуватимуть у гіпертрофованій та часто абсурдній формі можливі наслідки застосування штучного інтелекту, тотального контролю, скорочення приватності даних. Не обійдеться у новому сезоні також без таких тем, як фіксування спогадів, онлайн-побачення чи музейна справа із фіксуванням злочинців у вигляді віртуальних аватарів. До речі, сам серіал названо так через схожість поверхні екрану смартфона чи телевізора у вимкненому стані із дзеркалом чорного кольору. Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими будуть перспективи людства у епоху розвитку технологій і чи загрожуватиме нам штучний інтелект. Єдиної точки зору з обох питань немає навіть у найбільш досвічених дослідників у цій сфері.
Реклама 👇 Замовити

Коли чекати на прем’єру

Netflix запускає 4-й сезон «Чорного Дзеркала» (Black Mirror). Прем’єра серіалу відбудеться 29 грудня 2017 року. Загалом цього року вийде 6 епізодів. Усі вони — на тему того, як нерозважливе використання технологій суспільством може призвести до згубних наслідків як для окремих користувачів, так і для людства в цілому. Творці серіалу поки не деталізують, чи стане цей сезон заключним, а чи матиме продовження. Попередні сезони користувалися неабияким попитом у глядачів Європи та Сполучених Штатів Америки.

Що ми побачимо

Як і в попередніх сезонах, кожна із серій «Чорного Дзеркала» буде мати окрему тему та окремих героїв. Перетинатимуться вони лише у своїй антиутопічності, жорсткості (саме тому серіал має вікове обмеження) та у тому, що змальовуватимуть у гіпертрофованій та часто абсурдній формі можливі наслідки застосування штучного інтелекту, тотального контролю, скорочення приватності даних. Не обійдеться у новому сезоні також без таких тем, як фіксування спогадів, онлайн-побачення чи музейна справа із фіксуванням злочинців у вигляді віртуальних «аватарів». До речі, сам серіал названо так через схожість поверхні екрану смартфона чи телевізора у вимкненому стані із дзеркалом чорного кольору.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими будуть перспективи людства у епоху розвитку технологійNetflix випускає новий сезон Black Mirror — скандального серіалу про технології 1Роботи-адвокати та юриспруденція майбутнього і чи загрожуватиме намNetflix випускає новий сезон Black Mirror — скандального серіалу про технології 2Навіщо писати книги про штучний інтелект штучний інтелект. Єдиної точки зору з обох питань немає навіть у найбільш досвічених дослідників у цій сфері.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: