Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Netflix випускає новий сезон Black Mirror — скандального серіалу про технології

Netflix vypuskaje novyj sezon Black Mirror — skandaľnogo serialu pro tehnologiї

Відома платформа потокового відеоконтенту Netflix оголосила про вихід четвертого сезону одного із найбільш контроверсійних серіалів, присвячених впливу технологій майбутнього на людське життя. Шанувальники Black Mirror зможуть переглянути новий сезон вже наприкінці грудня
Vidoma platforma potokovogo videokontentu Netflix ogolosyla pro vyhid četvertogo sezonu odnogo iz najbiľš kontroversijnyh serialiv, prysvjačenyh vplyvu tehnologij majbutńogo na ljudśke žyttja. Šanuvaľnyky Black Mirror zmožuť peregljanuty novyj sezon vže naprykinci grudnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Коли чекати на премєру Netflix запускає 4-й сезон «Чорного Дзеркала» (Black Mirror). Премєра відбудеться 29 грудня 2017 року. Загалом вийде 6 епізодів на тему того, як нерозважливе використання технологій суспільством може призвести до згубних наслідків. Що ми побачимо Як і в попередніх сезонах, кожна із серій буде мати окрему тему та окремих героїв. Перетинатимуться вони лише у своїй антиутопічності, жорсткості (саме тому серіал має вікове обмеження) та у тому, що змальовуватимуть у гіпертрофованій та часто абсурдній формі можливі наслідки застосування штучного інтелекту, тотального контролю, скорочення приватності даних та таких тем, як фіксування спогадів, онлайн-побачення чи музейна справа. Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими будуть перспективи людства у епоху розвитку технологій і чи загрожуватиме нам штучний інтелект.

Коли чекати на прем’єру

Netflix запускає 4-й сезон «Чорного Дзеркала» (Black Mirror). Прем’єра відбудеться 29 грудня 2017 року. Загалом вийде 6 епізодів на тему того, як нерозважливе використання технологій суспільством може призвести до згубних наслідків.

Що ми побачимо

Як і в попередніх сезонах, кожна із серій буде мати окрему тему та окремих героїв. Перетинатимуться вони лише у своїй антиутопічності, жорсткості (саме тому серіал має вікове обмеження) та у тому, що змальовуватимуть у гіпертрофованій та часто абсурдній формі можливі наслідки застосування штучного інтелекту, тотального контролю, скорочення приватності даних та таких тем, як фіксування спогадів, онлайн-побачення чи музейна справа.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, якими будуть перспективи людства у епоху розвитку технологій і чи загрожуватиме нам штучний інтелект.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: