fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Голосовий помічник Google вперше з’явився у кнопковому телефоні

Golosovyj pomičnyk Google vperše z'javyvsja u knopkovomu telefoni
Компанія Google вперше звернула увагу на сегмент так званих «фічер-фонів» — бюджетних кнопкових телефонів, які не є смартфонами. Голосовий помічник компанії вперше вбудовано у такий телефон. Новинка призначена для індійського телекомунікаційного ринку
Kompanija Google vperše zvernula uvagu na segment tak zvanyh «fičer-foniv» — bjudžetnyh knopkovyh telefoniv, jaki ne je smartfonamy. Golosovyj pomičnyk kompaniї vperše vbudovano u takyj telefon. Novynka pryznačena dlja indijśkogo telekomunikacijnogo rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На кого розраховано новинку. $23 за місцевим курсом рупій — рівно стільки коштує кнопковий телефон, який продається масово із кінця літа-початку осені в Індії. Сьогодні Google презентувала для цього вкрай бюджетного продукту вбудований голосовий помічник Google Assistant. Цікаво те, що у цієї моделі фічер-фону вже є власний голосовий помічник під назвою HelloJio. Які можливості має голосовий помічник Google. Як і в звичайних смартфонах, Google Assistant дасть змогу користувачам кнопкового телефону отримувати швидкі відповіді. Також власник телефону зможе здійснювати різні стандартні щоденні операції із телефоном, використовуючи як текстові запити, так і голосові команди. Адаптована версія має підтримку англійської мови та гінді, з часом обіцяють додати підтримку й інших регіональних мов (загалом в Індії — щонайменше 22 різних мови). Днем раніше компанія Google випустила адаптовану версію своєї мобільної ОС Android для бюджетних смартфонів з малим обсягом памяті та слабким процесором. Представники компанії Google у своєму блозі заявили, що із моменту створення власної мобільної операційної системи прагнули надати усім користувачам рівні можливості у доступу до сучасних технологій. Саме тому — а також враховуючи понад 2 млрд активних пристроїв у світі, в тому числі і в не дуже заможних країнах — компанія хоче тепер покращити користувацький досвід для власників бюджетних смартфонів. Нова версія буде споживати менше місця для файлів та меншу потужність процесора і потребуватиме менше оперативної пам’яті смартфона. Вона називатиметься Android Go. Новинка є частиною релізу нової версії під номером 8.1. Її буде представлено 6 грудня 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

На кого розраховано новинку

$23 за місцевим курсом рупій — рівно стільки коштує кнопковий телефон, який продається масово із кінця літа-початку осені в Індії. Сьогодні Google презентувала для цього вкрай бюджетного продукту вбудований голосовий помічник Google Assistant. Цікаво те, що у цієї моделі фічер-фону вже є власний голосовий помічник під назвою HelloJio.

Які можливості має голосовий помічник Google

Як і в звичайних смартфонах, Google Assistant дасть змогу користувачам кнопкового телефону отримувати швидкі відповіді. Також власник телефону зможе здійснювати різні стандартні щоденні операції із телефоном, використовуючи як текстові запити, так і голосові команди. Адаптована версія має підтримку англійської мови та гінді, з часом обіцяють додати підтримку й інших регіональних мов (загалом в Індії — щонайменше 22 різних мови).

Днем раніше компанія Google випустилаГолосовий помічник Google вперше з'явився у кнопковому телефоні 1Google випускає версію Android для тих, у кого старі телефони адаптовану версію своєї мобільної ОС Android для бюджетних смартфонів з малим обсягом пам’яті та слабким процесором. Представники компанії Google у своєму блозі заявили, що із моменту створення власної мобільної операційної системи прагнули надати усім користувачам рівні можливості у доступу до сучасних технологій. Саме тому — а також враховуючи понад 2 млрд активних пристроїв у світі, в тому числі і в не дуже заможних країнах — компанія хоче тепер покращити користувацький досвід для власників бюджетних смартфонів. Нова версія буде споживати менше місця для файлів та меншу потужність процесора і потребуватиме менше оперативної пам’яті смартфона. Вона називатиметься Android Go. Новинка є частиною релізу нової версії під номером 8.1. Її буде представлено 6 грудня 2017 року.

Теґи: Google, гаджети
Джерело: India Today

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: