fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС надасть Україні €50 млн для Сходу

JeS nadasť Ukraїni €50 mln dlja Shodu
Угоду з ЄС про відновлювальні роботи та інвестиції на Сході України підпишуть у Брюсселі 8 грудня 2017 року. Інвестиції будуть скеровані для звільнених та тимчасово окупованих районів України
Ugodu z JeS pro vidnovljuvaľni roboty ta investyciї na Shodi Ukraїny pidpyšuť u Brjusseli 8 grudnja 2017 roku. Investyciї buduť skerovani dlja zviľnenyh ta tymčasovo okupovanyh rajoniv Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зроблять за ці гроші від ЄС для Донбасу. Сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив підписання угоди із Європейським Союзом. Угода носить назву Підтримка ЄС для Сходу України. У ході її виконання €50 млн скерують на відновлення Донецької та Луганської областей. Йдеться про підконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей. Кошти скерують на відновлення економічної та соціальної сфери регіону. Документ у Брюсселі підпише віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Сполучені Штати інвестують у відновлення інфраструктури Донеччини та Луганщини. Сума інвестицій складе $50 млн. USAID працює в Україні, Білорусі та Молдові з 1992 року. Головною метою агентства є допомога цим країнам під час переходу до демократії та ринкової економіки. Незважаючи на унікальність проблем розвитку цих країн, програми Місії зосереджені на таких напрямках, як демократизація сфер управління, економічний розвиток та соціальна допомога. Організація надаватиме невеликі гранти для ряду партнерів, включаючи національні і місцеві державні установи, неурядові організації та громадських активістів.
Реклама 👇 Замовити

Що зроблять за ці гроші від ЄС для Донбасу


Сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив підписання угоди із Європейським Союзом. Угода носить назву «Підтримка ЄС для Сходу України». У ході її виконання €50 млн скерують на відновлення Донецької та Луганської областей. Йдеться про підконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей. Кошти скерують на відновлення економічної та соціальної сфери регіону. Документ у Брюсселі підпише віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Сполучені Штати інвестуютьЄС надасть Україні €50 млн для Сходу 1США інвестує у відновлення Донбасу понад $50 млн у відновлення інфраструктури Донеччини та Луганщини. Сума інвестицій складе $50 млн. USAID працює в Україні, Білорусі та Молдові з 1992 року. Головною метою агентства є допомога цим країнам під час переходу до демократії та ринкової економіки. Незважаючи на унікальність проблем розвитку цих країн, програми Місії зосереджені на таких напрямках, як демократизація сфер управління, економічний розвиток та соціальна допомога. Організація надаватиме невеликі гранти для ряду партнерів, включаючи національні і місцеві державні установи, неурядові організації та громадських активістів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: