Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС надасть Україні €50 млн на відновлення Донеччини та Луганщини

JeS nadasť Ukraїni €50 mln na vidnovlennja Doneččyny ta Luganščyny

Угоду з ЄС про відновлювальні роботи та інвестиції на Сході України підпишуть у Брюсселі 8 грудня 2017 року. Інвестиції будуть скеровані для звільнених та тимчасово окупованих районів України
Ugodu z JeS pro vidnovljuvaľni roboty ta investyciї na Shodi Ukraїny pidpyšuť u Brjusseli 8 grudnja 2017 roku. Investyciї buduť skerovani dlja zviľnenyh ta tymčasovo okupovanyh rajoniv Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зроблять за цю суму для Донбасу. Сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив підписання угоди із Європейським Союзом. Угода носить назву Підтримка ЄС для Сходу України. У ході її виконання €50 млн скерують на відновлення Донецької та Луганської областей. Йдеться про підконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей. Кошти скерують на відновлення економічної та соціальної сфери регіону. Документ у Брюсселі підпише віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Нагадаємо, раніше стало відомо, що Сполучені Штати інвестують у відновлення інфраструктури Донеччини та Луганщини. Сума інвестицій складе $50 млн.

Що зроблять за цю суму для Донбасу


Сьогодні Кабінет Міністрів України схвалив підписання угоди із Європейським Союзом. Угода носить назву «Підтримка ЄС для Сходу України». У ході її виконання €50 млн скерують на відновлення Донецької та Луганської областей. Йдеться про підконтрольні українській владі території Донецької та Луганської областей. Кошти скерують на відновлення економічної та соціальної сфери регіону. Документ у Брюсселі підпише віце-прем’єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Сполучені Штати інвестують у відновлення інфраструктури Донеччини та Луганщини. Сума інвестицій складе $50 млн.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: