Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ТСН.ua запустив онлайн-мовлення в Facebook

TSN.ua zapustyv onlajn-movlennja v Facebook

ТСН.ua запустив онлайн-мовлення в Facebook — ТСН Live. Новий напрямок очолить Юлія Юценко, яка раніше працювала редактором новин на сайті ТСН
TSN.ua zapustyv onlajn-movlennja v Facebook — TSN Live. Novyj naprjamok očolyť Julija Jucenko, jaka raniše pracjuvala redaktorom novyn na sajti TSN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За місяць роботи в тестовому режимі канал провів ряд онлайн-трансляцій та вже зібрав півмільйона переглядів. Детальніше про онлайн-телеканал . ТСН Live позиціюється компанією як те, що ви хотіли би побачити в реальному часі, але не змогли або пропустили. Головний редактор ТСН.ua Костянтин Войтенко розповів, що після Нового року буде збільшено кількість потоків для онлайн-мовлення. Також заплановано розширення географії стрімів для користувачів соцмережі. Раніше ми публікували розмову про репутаційний менеджмент із Світланою Павелецькою, однією із топ-менеджерок каналу. Ми запрошуємо кращих людей та розповідаємо про найцікавіші проекти, варті увашої уваги. Ми хочемо бачити людей, які надихають, які можуть нас чомусь навчити, які заряджають своєю ідеєю.

За місяць роботи в тестовому режимі канал провів ряд онлайн-трансляцій та вже зібрав півмільйона переглядів.

Детальніше про онлайн-телеканал 

ТСН Live позиціюється компанією як «те, що ви хотіли би побачити в реальному часі, але не змогли або пропустили». Головний редактор ТСН.ua Костянтин Войтенко розповів, що після Нового року буде збільшено кількість потоків для онлайн-мовлення. Також заплановано розширення географії стрімів для користувачів соцмережі.

Раніше ми публікували розмову про репутаційний менеджмент із Світланою Павелецькою, однією із топ-менеджерок каналу.

Ми запрошуємо кращих людей та розповідаємо про найцікавіші проекти, варті увашої уваги. Ми хочемо бачити людей, які надихають, які можуть нас чомусь навчити, які заряджають своєю ідеєю.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: