fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Rozetka, Wikipedia та Facebook зросли в Україні — дані Kantar TNS

Rozetka, Wikipedia ta Facebook zrosly v Ukraїni — dani Kantar TNS
Оприлюднено рейтинг сайтів за листопад 2017 року серед українських інтернет-користувачів. Особливих несподіванок не сталося — у чільній десятці списку свої позиції зберегли усі учасники. Але деякі сайти зросли через період розпродажів під час «Чорної П'ятниці»
Opryljudneno rejtyng sajtiv za lystopad 2017 roku sered ukraїnśkyh internet-korystuvačiv. Osoblyvyh nespodivanok ne stalosja — u čiľnij desjatci spysku svoї pozyciї zberegly usi učasnyky. Ale dejaki sajty zrosly čerez period rozprodaživ pid čas «Čornoї P'jatnyci»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Чорна П’ятниця вплинула на охоплення комерційних майданчиків та інтернет-магазинів. Саме цим пояснюється зростання Rozetka.com.ua в охопленні на 2%, а Aliexpress.com — на понад 4%. Останній ще й і піднявся з 13 на 11 місце. Про це свідчать результати дослідження Kantar TNS CMeter. Які показники найпопулярніших сайтів. До списку ТОП-3 входять ті ж сайти. Тут значне зростання демонструє Facebook.com — 2%. У складі чільної пятірки також зросло охоплення у Wikipedia.com — 3%. А на останньому місці у ТОП-25 опинився сайт пошуку роботи Work.ua. Як обраховано рейтинг. Дані Kantar TNS CMeter охоплюють інтернет-користувачів у віці 14-70 років, Вибірка сягає 5 тис респондентів. При цьому обєднано показники із 3 джерел: Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 — з фіксацією відео. Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в розіграші банерної мережі. На даний момент у вимір включено понад 2,5 тис сайтів. User-centric- панель охоплює близько 5 тис респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом. Раніше ми повідомляли вам про список найпопулярніших сайтів та запитів серед інтернет-користувачів з України за версією Google.
Реклама 👇 Замовити

«Чорна П’ятниця» вплинула на охоплення комерційних майданчиків та інтернет-магазинів. Саме цим пояснюється зростання Rozetka.com.ua в охопленні на 2%, а Aliexpress.com — на понад 4%. Останній ще й і піднявся з 13 на 11 місце. Про це свідчать результати дослідження Kantar TNS CMeter.

Які показники найпопулярніших сайтів

До списку ТОП-3 входять ті ж сайти. Тут значне зростання демонструє Facebook.com — 2%. У складі чільної п’ятірки також зросло охоплення у Wikipedia.com — 3%. А на останньому місці у ТОП-25 опинився сайт пошуку роботи Work.ua.

Як обраховано рейтинг

Дані Kantar TNS CMeter охоплюють інтернет-користувачів у віці 14-70 років, Вибірка сягає 5 тис респондентів. При цьому об’єднано показники із 3 джерел:

  • Site-centric- лічильники, інтегровані в сайти. На даний момент у вимірі є близько 250 сайтів, з них близько 30 — з фіксацією відео.
  • Frame-centric- лічильники встановлені не на сайті, а в розіграші банерної мережі. На даний момент у вимір включено понад 2,5 тис сайтів.

User-centric- панель охоплює близько 5 тис респондентів щодня, поряд зі стандартними показниками (hits, охоплення, соціально-демографічні тощо показники по всіх сайтах, з якими контактували респондента), також фіксує контакт панелістів з контентом.

Rozetka, Wikipedia та Facebook зросли в Україні — дані Kantar TNS

Rozetka, Wikipedia та Facebook зросли в Україні — дані Kantar TNS

Раніше ми повідомляли вам про список найпопулярніших сайтівRozetka, Wikipedia та Facebook зросли в Україні — дані Kantar TNS 1Google поділився даними щодо активності українських інтернет-користувачів та запитів серед інтернет-користувачів з України за версією Google.

Джерело: Kantar TNS

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: