fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Рекламодавці очікують «бум» programmatic-реклами до 2019 року

Reklamodavci očikujuť «bum» programmatic-reklamy do 2019 roku
2/3 світової реклами (67%) буде продаватися та розміщуватися через programmatic-сервіси до 2019 року. Сукупна оцінка цього ринку сягне $84,9 млрд. Такі дані наводить Publicis Groupe Zenith
2/3 svitovoї reklamy (67%) bude prodavatysja ta rozmiščuvatysja čerez programmatic-servisy do 2019 roku. Sukupna ocinka ćogo rynku sjagne $84,9 mlrd. Taki dani navodyť Publicis Groupe Zenith
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що чекає на рекламний ринок автоматизованих сервісів. Продажі реклами через Programmatic-інструменти зростають щорічно на 21%. Цьогоріч ринок таких рекламних розміщень сягне $57,5 млрд. Топові учасники ринку реклами говорять про те, що за декілька років розміщення та керування рекламними онлайн-кампаніями буде повністю автоматизованим для усіх ринків. Через що відбувається вибух на рекламному ринку. Провідником у змінах на рекламному ринку традиційно є Сполучені Штати. Там частка продажів рекламних розміщень через programmatic-платформи до 2019 року сягне 83,6%. Крім того, в цій державі також відбувається наймасштабніше перетікання інструментів автоматизованого рекламного розміщення до так званих традиційних медіа (телебачення, радіостанцій, зовнішній рекламних носіїв на інтерактивній основі). Станом на 2017 рік  найрозвиненішими є англомовні ринки. Лідерами є Канада (81% розміщень), США (78%) та Сполучене Королівство (77%). Трохи відстають від них Данія (70%) та Франція (63%). А от Китай попри свій статус лідера мобільних сервісів та своєрідний і дуже насичений ринок онлайн-реклами, поки не опанував programmatic-кампанії. Тут лише 29% від усієї демонстрованої реклами розміщується автоматизовано. Середній світовий показник при цьому складає 59%. Кастомізовані рекламні розміщення вже повністю автоматично продає The New York Times. CEO Марк Томпсон упевнений, що число передплатників цифрової версії зростатиме й надалі — у III кварталі виручка зросла до $86 млн саме від цифрового контенту та реклами. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про нові рекламні інструменти від Facebook.
Реклама 👇 Замовити

Що чекає на рекламний ринок автоматизованих сервісів

Продажі реклами через Programmatic-інструменти зростають щорічно на 21%. Цьогоріч ринок таких рекламних розміщень сягне $57,5 млрд. Топові учасники ринку реклами говорять про те, що за декілька років розміщення та керування рекламними онлайн-кампаніями буде повністю автоматизованим для усіх ринків.

Через що відбувається «вибух» на рекламному ринку

Провідником у змінах на рекламному ринку традиційно є Сполучені Штати. Там частка продажів рекламних розміщень через programmatic-платформи до 2019 року сягне 83,6%. Крім того, в цій державі також відбувається наймасштабніше «перетікання» інструментів автоматизованого рекламного розміщення до так званих «традиційних» медіа (телебачення, радіостанцій, зовнішній рекламних носіїв на інтерактивній основі).

Станом на 2017 рік  найрозвиненішими є англомовні ринки. Лідерами є Канада (81% розміщень), США (78%) та Сполучене Королівство (77%). Трохи відстають від них Данія (70%) та Франція (63%). А от Китай попри свій статус лідера мобільних сервісів та своєрідний і дуже насичений ринок онлайн-реклами, поки не опанував programmatic-кампанії. Тут лише 29% від усієї демонстрованої реклами розміщується автоматизовано. Середній світовий показник при цьому складає 59%.

Кастомізовані рекламні розміщення вже повністю автоматично продає The New York Times. CEO Марк Томпсон упевнений, що число передплатників цифрової версії зростатиме й надалі — у III кварталі виручка зросла до $86 млн саме від цифрового контенту та реклами.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про нові рекламні інструментиРекламодавці очікують «бум» programmatic-реклами до 2019 року 1Facebook Messenger запустив рекламні інструменти від Facebook.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: