fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Na chasi запускає розділ про криптовалюти та індикатор курсу

Na chasi zapuskaje rozdil pro kryptovaljuty ta indykator kursu
Тема криптовалют є однією із найбільш обговорюваних в українському сегменті інтернету. Онлайн-видання Na chasi запускає індикатор криптовалют та окремий тематичний розділ, аби дати неупереджену картину того, що відбувається із Bitcoin, Ethereum та іншими популярними криптовалютами,. А ще — аби надавати актуальні курси криптовалюти у гривневому еквіваленті
Tema kryptovaljut je odnijeju iz najbiľš obgovorjuvanyh v ukraїnśkomu segmenti internetu. Onlajn-vydannja Na chasi zapuskaje indykator kryptovaljut ta okremyj tematyčnyj rozdil, aby daty neuperedženu kartynu togo, ščo vidbuvajeťsja iz Bitcoin, Ethereum ta inšymy populjarnymy kryptovaljutamy,. A šče — aby nadavaty aktuaľni kursy kryptovaljuty u gryvnevomu ekvivalenti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як працюватиме розділ про криптовалюти. У тематичному розділі на сайті ми збиратимемо новини та статті на тему найпопулярніших криптовалют світу та того, як змінюється ситуація на цьому ринку. Курс криптовалют, технології розподілених платежів та смарт-контракти для вирішення завдань у банківському секторі, юридичній практиці та державному управлінні, спекулятивні моменти та ризики, повязані із інвестиціями в біткоїн, альткоїни та токени — про все це ви дізнаєтеся у нашому новому розділі. Звідки ми беремо дані про курс. Також ми пропонуємо вашій увазі індикатор курсу криптовалюти відносно гривні, долара та біткоїну станом на поточний час перегляду. Дані щодо курсів на світовому ринку криптовалют ми беремо із бази платформи CoinMarket Cap. Розрахунковий курс долара у гривні беремо за основу поточний, який встановлено Національним банком України для $1. Редакція залюбки прийматиме відгуки, зауваження та пропозиції тем, спікерів чи матеріалів для цього нового тематичного розділу в коментарях до цієї новини — або ж на редакційну пошту: [email protected] Нагадаємо, сьогодні ми також опублікували адаптований переклад квартального дослідження ринку криптовалют у світі та основних трендів, повязаних із ним. У ньому ви знайдете свіжі дані ринку та основні прогнози щодо подальшого розвитку ситуації на ринку криптовалют.
Реклама 👇 Замовити

Як працюватиме розділ про криптовалюти

У тематичному розділі на сайті ми збиратимемо новини та статті на тему найпопулярніших криптовалют світу та того, як змінюється ситуація на цьому ринку.

Курс криптовалют, технології розподілених платежів та смарт-контракти для вирішення завдань у банківському секторі, юридичній практиці та державному управлінні, спекулятивні моменти та ризики, пов’язані із інвестиціями в біткоїн, альткоїни та токени — про все це ви дізнаєтеся у нашому новому розділі.

Звідки ми беремо дані про курс

Також ми пропонуємо вашій увазі індикатор курсу криптовалюти відносно гривні, долара та біткоїну станом на поточний час перегляду. Дані щодо курсів на світовому ринку криптовалют ми беремо із бази платформи CoinMarket Cap. Розрахунковий курс долара у гривні беремо за основу поточний, який встановлено Національним банком України для $1.

Редакція залюбки прийматиме відгуки, зауваження та пропозиції тем, спікерів чи матеріалів для цього нового тематичного розділу в коментарях до цієї новини — або ж на редакційну пошту: [email protected]

Нагадаємо, сьогодні ми також опублікували адаптований перекладNa chasi запускає розділ про криптовалюти та індикатор курсу 1Bitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го квартального дослідження ринку криптовалют у світі та основних трендів, пов’язаних із ним. У ньому ви знайдете свіжі дані ринку та основні прогнози щодо подальшого розвитку ситуації на ринку криптовалют.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: