fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Нова Пошта» дозволила коригувати відправлення через сайт та застосунок

«Nova Pošta» dozvolyla koryguvaty vidpravlennja čerez sajt ta zastosunok
Один із найпопулярніших перевізників товарів та відправлень в Україні запустив можливість редагування даних в накладних після оформлення за допомогою мобільного застосунку чи сайту. Раніше для подібних коригувань треба було вирушати до відділень
Odyn iz najpopuljarnišyh pereviznykiv tovariv ta vidpravleń v Ukraїni zapustyv možlyvisť redaguvannja danyh v nakladnyh pislja oformlennja za dopomogoju mobiľnogo zastosunku čy sajtu. Raniše dlja podibnyh koryguvań treba bulo vyrušaty do viddileń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як можна буде керувати відправленнями Нова Пошта відтепер. Нова Пошта впровадила сервіс Зміна даних. За його допомогою можна самостійно змінювати дані в створених експрес-накладних. Не полишаючи дому чи офісу та без подання заяв до відділень можна скоригувати інформацію в експрес-накладній. Користувачі сервісу Зміна даних можуть внести корективи за допомогою мобільного застосунку, особистого кабінету клієнта на сайті та через API. Які саме дані можна буде скоригувати. За допомогою онлайн-інструментів можна буде скоригувати таку інформацію щодо отримувача та відправника: щодо відправника – ПІБ контактної особи та номер телефону; щодо отримувача – контрагент, ПІБ контактної особи та номер телефону; щодо платника – відправник чи отримувач (форма оплати – готівкова чи безготівкова) Зміна даних доступна впродовж транспортування відправлення до моменту передачі його отримувачу або до дати доставки відправлення на адресу отримувача. Відразу після внесення зміни автоматично зберігаються в експрес-накладній. Скоригувати дані може лише відправник. Діє послуга на зазначених вище умовах для усіх видів відправлень, дозволених Новою Поштою. Тим, хто ще не має мобільного застосунку чи особистого кабінету клієнта на сайті, можуть спробувати ці інструменти абсолютно безкоштовно. Що варто знати про мобільний застосунок. Цей інструмент комунікації із перевізником вантажів та відправлень зявився 2013 року. Він дає змогу без паспорта отримувати та відправляти посилки оголошеною вартістю до 15 тис грн. Мобільний застосунок дозволяє отримувати грошовий переказ на банківську карту та сплачувати за допомогою неї послуги доставки. Також користувачі можуть самостійно формувати експрес-накладні. Серед додаткових послуг, які пропонують клієнтам Нової Пошти — відстеження та перенаправлення відправлень, виклик кур’єра, пошук відділень та розрахунок вартості доставки. Станом на жовтень 2017 року число завантажень додатку сягнуло 3 млн раз. 1 млн осіб є активними користувачами цього застосунку. Раніше ми розповідали вам про те, як Нова Пошта запровадила розширення мережі поштоматів.
Реклама 👇 Замовити

Як можна буде керувати відправленнями «Нова Пошта» відтепер

«Нова Пошта» впровадила сервіс «Зміна даних». За його допомогою можна самостійно змінювати дані в створених експрес-накладних. Не полишаючи дому чи офісу та без подання заяв до відділень можна скоригувати інформацію в експрес-накладній. Користувачі сервісу «Зміна даних» можуть внести корективи за допомогою мобільного застосунку, особистого кабінету клієнта на сайті та через API.

Які саме дані можна буде скоригувати

За допомогою онлайн-інструментів можна буде скоригувати таку інформацію щодо отримувача та відправника:

  • щодо відправника – ПІБ контактної особи та номер телефону;
  • щодо отримувача – контрагент, ПІБ контактної особи та номер телефону;
  • щодо платника – відправник чи отримувач (форма оплати – готівкова чи безготівкова)

«Зміна даних» доступна впродовж транспортування відправлення до моменту передачі його отримувачу або до дати доставки відправлення на адресу отримувача. Відразу після внесення зміни автоматично зберігаються в експрес-накладній. Скоригувати дані може лише відправник. Діє послуга на зазначених вище умовах для усіх видів відправлень, дозволених «Новою Поштою». Тим, хто ще не має мобільного застосунку чи особистого кабінету клієнта на сайті, можуть спробувати ці інструменти абсолютно безкоштовно.

Що варто знати про мобільний застосунок

Цей інструмент комунікації із перевізником вантажів та відправлень з’явився 2013 року. Він дає змогу без паспорта отримувати та відправляти посилки оголошеною вартістю до 15 тис грн. Мобільний застосунок дозволяє отримувати грошовий переказ на банківську карту та сплачувати за допомогою неї послуги доставки. Також користувачі можуть самостійно формувати експрес-накладні. Серед додаткових послуг, які пропонують клієнтам «Нової Пошти» — відстеження та перенаправлення відправлень, виклик кур’єра, пошук відділень та розрахунок вартості доставки. Станом на жовтень 2017 року число завантажень додатку сягнуло 3 млн раз. 1 млн осіб є активними користувачами цього застосунку.

Раніше ми розповідали вам про те, як «Нова Пошта» запровадила розширення«Нова Пошта» дозволила коригувати відправлення через сайт та застосунок 1«Нова Пошта» встановить поштомати у відділеннях мережі поштоматів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: