fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Від 1 грудня пільги в метро Києва — виключно з «Карткою киянина»

Vid 1 grudnja piľgy v metro Kyjeva — vyključno z «Kartkoju kyjanyna»

Від сьогодні у київському метрополітені змінюються правила надання послуг для пільгових категорій населення. Тепер безоплатний проїзд забезпечить лише «Картка киянина»
Vid śogodni u kyїvśkomu metropoliteni zminjujuťsja pravyla nadannja poslug dlja piľgovyh kategorij naselennja. Teper bezoplatnyj proїzd zabezpečyť lyše «Kartka kyjanyna»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться в роботі метро. З 1 грудня 2017 року представники пільгових категорій в українській столиці отримують безкоштовний проїзд у метро виключно на підставі надання Картки киянина. Постанову про це було прийнято ще у 2016 році. Ці зміни регулюються рішенням Київради № 116/116 Про затвердження міської цільової програми Турбота. Назустріч киянам на 2016-2018 роки. На які категорії поширюються пільги. Нове рішення стосується лише 9 категорій пільговиків. Зокрема, це — пенсіонери міста Києва, батьки багатодітних родин та особи з інвалідністю(3 групи). За відсутності Картки киянина проїзд спрачується пасажиром на загальних підставах. Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (1 та 2 групи) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства не є підставою для надання. Детальний перелік можна знайти за посиланням. Нагадаємо, раніше ми розповідали про презентацію мобільного додатку Картка киянина.

Що зміниться в роботі метро

З 1 грудня 2017 року представники пільгових категорій в українській столиці отримують безкоштовний проїзд у метро виключно на підставі надання «Картки киянина». Постанову про це було прийнято ще у 2016 році. Ці зміни регулюються рішенням Київради № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки».

На які категорії поширюються пільги

Нове рішення стосується лише 9 категорій пільговиків. Зокрема, це — пенсіонери міста Києва, батьки багатодітних родин та особи з інвалідністю(3 групи). За відсутності «Картки киянина» проїзд спрачується пасажиром на загальних підставах. Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (1 та 2 групи) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства не є підставою для надання. Детальний перелік можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про презентацію мобільного додатку «Картка киянина».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: