fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Від 1 грудня пільги в метро Києва — виключно з «Карткою киянина»

Vid 1 grudnja piľgy v metro Kyjeva — vyključno z «Kartkoju kyjanyna»
Від сьогодні у київському метрополітені змінюються правила надання послуг для пільгових категорій населення. Тепер безоплатний проїзд забезпечить лише «Картка киянина»
Vid śogodni u kyїvśkomu metropoliteni zminjujuťsja pravyla nadannja poslug dlja piľgovyh kategorij naselennja. Teper bezoplatnyj proїzd zabezpečyť lyše «Kartka kyjanyna»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що зміниться в роботі метро. З 1 грудня 2017 року представники пільгових категорій в українській столиці отримують безкоштовний проїзд у метро виключно на підставі надання Картки киянина. Постанову про це було прийнято ще у 2016 році. Ці зміни регулюються рішенням Київради № 116/116 Про затвердження міської цільової програми Турбота. Назустріч киянам на 2016-2018 роки. На які категорії поширюються пільги. Нове рішення стосується лише 9 категорій пільговиків. Зокрема, це — пенсіонери міста Києва, батьки багатодітних родин та особи з інвалідністю(3 групи). За відсутності Картки киянина проїзд спрачується пасажиром на загальних підставах. Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (1 та 2 групи) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства не є підставою для надання. Детальний перелік можна знайти за посиланням. Нагадаємо, раніше ми розповідали про презентацію мобільного додатку Картка киянина.
Реклама 👇 Замовити

Що зміниться в роботі метро

З 1 грудня 2017 року представники пільгових категорій в українській столиці отримують безкоштовний проїзд у метро виключно на підставі надання «Картки киянина». Постанову про це було прийнято ще у 2016 році. Ці зміни регулюються рішенням Київради № 116/116 «Про затвердження міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2016-2018 роки».

На які категорії поширюються пільги

Нове рішення стосується лише 9 категорій пільговиків. Зокрема, це — пенсіонери міста Києва, батьки багатодітних родин та особи з інвалідністю(3 групи). За відсутності «Картки киянина» проїзд спрачується пасажиром на загальних підставах. Категорії громадян з загальнодержавними пільгами, наприклад учасники бойових дій, люди з інвалідністю (1 та 2 групи) чи діти з багатодітних сімей, продовжують пред’являти для безкоштовного проїзду у метрополітені оригінал посвідчення. Інші документи чи довідки, відповідно до законодавства не є підставою для надання. Детальний перелік можна знайти за посиланням.

Нагадаємо, раніше ми розповідали про презентаціюВід 1 грудня пільги в метро Києва — виключно з «Карткою киянина» 1Презентовано мобільний додаток «Картка киянина» мобільного додатку «Картка киянина».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: