Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 2025 року електромобілів побільшає

Do 2025 roku elektromobiliv pobiľšaje

Загальні продажі електрокарів до цього періоду складуть 16,5 млн, що на 16% більше, ніж передбачалося раніше. За оцінками аналітиків холдингу UBS, найбільш популярним виробником електромобілів в майбутньому стане Tesla
Zagaľni prodaži elektrokariv do ćogo periodu skladuť 16,5 mln, ščo na 16% biľše, niž peredbačalosja raniše. Za ocinkamy analitykiv holdyngu UBS, najbiľš populjarnym vyrobnykom elektromobiliv v majbutńomu stane Tesla
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільша концентрація електромобілів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів. На часі дізнатися більше про прогнози щодо кількості електромобілів у світі. Чим викликаний інтерес до електромобілів. Експерти засвідчують, що перехід до електричних автівок буде швидшим і більш вираженим за рахунок відмови від дизельного транспорту в Європі. Також серед причин технологічний прорив в розробці акумуляторів і нових норм регулювання в Європі і Китаї. На пронози вплинули більш високі продажі у 2017 році. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%. Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів — вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електромобілів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі, зазначають автори дослідження та прогнозів. Опитування свідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів нараховується лише 14%. Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla, кажуть дослідники. Хоча великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів, у Ілона Маска залишається істотна перевага. Обійти американську компанію можуть преміум-бренди, такі як Audi і Porsche, які поки ще не встигли випустити свої електричні автомобілі.
Реклама 👇 Замовити

Найбільша концентрація електромобілів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів. На часі дізнатися більше про прогнози щодо кількості електромобілів у світі.

Чим викликаний інтерес до електромобілів

Експерти засвідчують, що перехід до електричних автівок буде швидшим і більш вираженим за рахунок відмови від дизельного транспорту в Європі. Також серед причин технологічний прорив в розробці акумуляторів і нових норм регулювання в Європі і Китаї. На пронози вплинули більш високі продажі у 2017 році. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%. Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів — вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електромобілів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі, зазначають автори дослідження та прогнозів.

Опитування свідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів нараховується лише 14%. Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla, кажуть дослідники. Хоча великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів, у Ілона Маска залишається істотна перевага. Обійти американську компанію можуть преміум-бренди, такі як Audi і Porsche, які поки ще не встигли випустити свої електричні автомобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: