fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

До 2025 року електромобілів побільшає

Do 2025 roku elektromobiliv pobiľšaje
Загальні продажі електрокарів до цього періоду складуть 16,5 млн, що на 16% більше, ніж передбачалося раніше. За оцінками аналітиків холдингу UBS, найбільш популярним виробником електромобілів в майбутньому стане Tesla
Zagaľni prodaži elektrokariv do ćogo periodu skladuť 16,5 mln, ščo na 16% biľše, niž peredbačalosja raniše. Za ocinkamy analitykiv holdyngu UBS, najbiľš populjarnym vyrobnykom elektromobiliv v majbutńomu stane Tesla
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найбільша концентрація електромобілів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів. На часі дізнатися більше про прогнози щодо кількості електромобілів у світі. Чим викликаний інтерес до електромобілів. Експерти засвідчують, що перехід до електричних автівок буде швидшим і більш вираженим за рахунок відмови від дизельного транспорту в Європі. Також серед причин технологічний прорив в розробці акумуляторів і нових норм регулювання в Європі і Китаї. На пронози вплинули більш високі продажі у 2017 році. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%. Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів — вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електромобілів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі, зазначають автори дослідження та прогнозів. Опитування свідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів нараховується лише 14%. Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla, кажуть дослідники. Хоча великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів, у Ілона Маска залишається істотна перевага. Обійти американську компанію можуть преміум-бренди, такі як Audi і Porsche, які поки ще не встигли випустити свої електричні автомобілі.
Реклама 👇 Замовити

Найбільша концентрація електромобілів буде зареєстрована в Європі – там електромобілі складуть 30% від загального числа продажів. На часі дізнатися більше про прогнози щодо кількості електромобілів у світі.

Чим викликаний інтерес до електромобілів

Експерти засвідчують, що перехід до електричних автівок буде швидшим і більш вираженим за рахунок відмови від дизельного транспорту в Європі. Також серед причин технологічний прорив в розробці акумуляторів і нових норм регулювання в Європі і Китаї. На пронози вплинули більш високі продажі у 2017 роціДо 2025 року електромобілів побільшає 1В 2017 році у світі продадуть мільйонний електромобіль. Якщо раніше експерти UBS прогнозували, що в 2025 році електромобілі складуть 14% від загального числа продажів, то тепер показник збільшили на 2%. Цьому сприяла й політика Китаю щодо електрокарів — вимоги до виробників автомобільного транспорту стають жорсткішими, вимагаючи від них продавати і виробляти якомога більше електромобілів. У той же час китайці все більше цікавляться автомобілями на електротязі, зазначають автори дослідження та прогнозів.

Опитування свідчить, що 58% мешканців Китаю замислюються над покупкою електромобіля. У Німеччині таких респондентів нараховується лише 14%. Найпопулярнішими в найближчі роки залишатимуться електромобілі Tesla, кажуть дослідники. Хоча великі автовиробники планують в найближчі 3-5 років запустити масове виробництво електрокарів, у Ілона МаскаДо 2025 року електромобілів побільшає 2Що варто знати про нові автомобілі від Маска — спорткар та вантажівку Tesla залишається істотна перевага. Обійти американську компанію можуть преміум-бренди, такі як Audi і Porsche, які поки ще не встигли випустити свої електричні автомобілі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: