Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

10 головних новин листопада

10 golovnyh novyn lystopada

Про які події писали ми у листопаді — та які новини зібрали найбільше переглядів за минулі 30 днів у нашої читацької аудиторії? На часі пригадати головне
Pro jaki podiї pysaly my u lystopadi — ta jaki novyny zibraly najbiľše peregljadiv za mynuli 30 dniv u našoї čytaćkoї audytoriї? Na časi prygadaty golovne
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Україна та ООН підписали рамкову угоду про партнерство на 2018-2022 роки. Бюджет домовленостей складає $675 млн. Кошти підуть на проекти сталого розвитку в Україні. Підписантами угоди виступили Перший віце-прем’єр — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер. Нова ініціатива від українського Міністерства юстиції розпочала роботу в Києві. Саме тут презентовано новий центр із реєстрації актів цивільного стану (шлюбів, розлучень, реєстрації новонароджених) у форматі європейського офісу, котрий дає змогу максимізувати використання електронних сервісів. У Києві на Петрівці відкрився супермаркет найбільшого гравця українського e-commerce – офлайн-магазин Rozetka. Площа торгового залу нової точки – 4000 м². Новий магазин розташовано за адресою проспект Степана Бандери, 6. Антикорупційна мапа,. котра допоможе з дорогами та ремонтами. Вже цієї зими городяни у 15 обласних центрах країни зможуть проконтролювати ремонт доріг та інші бюджетні витрати на ремонти в межах своїх міст завдяки спеціалізованій онлайн-мапі. Український електробус,. що став рекордсменом. Електротранспорт від концерну Електрон подолав без дозаправки в 1,5 рази більшу відстань, ніж було заявлено виробником. Casual Connect. та юні українські розробники. Casual Connect — це бізнес-конференція для розробників ігор, яка вже понад 10 років збирає понад 6 тис професіоналів ігрової індустрії в США, Азії, Західній та Східній Європі. 16-18 січня під лозунгом Explore Investment, Innovation & Creativity відбудеться фінальний захід, де нагороджуватимуть також переможців у дитячій номінації. Сонячні жалюзі з України. та їхній успіх за кордоном. Як повідомив СЕО SolarGaps Євген Ерік, проект займається зараз питаннями сертифікації для американського та європейського ринків, а перед тим пройшов декілька програм акселерації. Раніше розробники жалюзі із сонячними панелями отримали фінансування від Єврокомісії. Український банк. та подарунки у вигляді QR-кодів. Один з українських державних банків запропонував своїм клієнтам перевірити в дії можливість миттєвого переказу коштів через QR-коди на подарункових наліпках для листівок. Робот-компаньйон на обкладинці TIME. та українські розробники. На обкладинці нового номеру журналу TIME – продукт українських розробників. Робот Jibo увійшов до списку 25-ти винаходів 2017 року. Його розробкою частково займалась компанія Waverley Software, яка є членом Львівського ІТ Кластеру. Аграрна Кремнієва Долина. у Черкасах. Науково-дослідний парк працюватиме у форматі Кремнієвої Долини, про що повідомив власник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко. Наразі компанію цікавлять всі високотехнологічні продукти, які зараз імпортуються, але можуть вироблятися в Україні.

ООН та $675 млн

для України
10 головних новин листопада 1

Україна та ООН підписали рамкову угоду про партнерство на 2018-2022 роки. Бюджет домовленостей складає $675 млн. Кошти підуть на проекти сталого розвитку в Україні. Підписантами угоди виступили Перший віце-прем’єр — Міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів та координатор системи ООН в Україні Ніл Вокер.

Open Space у Києві

від Міністерства юстиції
10 головних новин листопада 2

Нова ініціатива від українського Міністерства юстиції розпочала роботу в Києві. Саме тут презентовано новий центр із реєстрації актів цивільного стану (шлюбів, розлучень, реєстрації новонароджених) у форматі європейського офісу, котрий дає змогу максимізувати використання електронних сервісів.

Rozetka у форматі

офлайн-супермаркета
10 головних новин листопада 3

У Києві на Петрівці відкрився супермаркет найбільшого гравця українського e-commerce – офлайн-магазин Rozetka. Площа торгового залу нової точки – 4000 м². Новий магазин розташовано за адресою проспект Степана Бандери, 6.

Антикорупційна мапа,

котра допоможе з дорогами та ремонтами

Вже цієї зими городяни у 15 обласних центрах країни зможуть проконтролювати ремонт доріг та інші бюджетні витрати на ремонти в межах своїх міст завдяки спеціалізованій онлайн-мапі.

Український електробус,

що став рекордсменом

Електротранспорт від концерну «Електрон» подолав без «дозаправки» в 1,5 рази більшу відстань, ніж було заявлено виробником.

Casual Connect

та юні українські розробники

Casual Connect — це бізнес-конференція для розробників ігор, яка вже понад 10 років збирає понад 6 тис професіоналів ігрової індустрії в США, Азії, Західній та Східній Європі. 16-18 січня під лозунгом «Explore Investment, Innovation & Creativity» відбудеться фінальний захід, де нагороджуватимуть також переможців у дитячій номінації.

Сонячні жалюзі з України

та їхній успіх за кордоном

Як повідомив СЕО SolarGaps Євген Ерік, проект займається зараз питаннями сертифікації для американського та європейського ринків, а перед тим пройшов декілька програм акселерації. Раніше розробники жалюзі із сонячними панелями отримали фінансування від Єврокомісії.

Український банк

та подарунки у вигляді QR-кодів

Один з українських державних банків запропонував своїм клієнтам перевірити в дії можливість миттєвого переказу коштів через QR-коди на подарункових наліпках для листівок.

Робот-компаньйон на обкладинці TIME

та українські розробники

На обкладинці нового номеру журналу TIME – продукт українських розробників. Робот Jibo увійшов до списку 25-ти винаходів 2017 року. Його розробкою частково займалась компанія Waverley Software, яка є членом Львівського ІТ Кластеру.

Аграрна «Кремнієва Долина»

у Черкасах

Науково-дослідний парк працюватиме у форматі Кремнієвої Долини, про що повідомив власник групи компаній UKRAVIT Віталій Ільченко. Наразі компанію цікавлять всі високотехнологічні продукти, які зараз імпортуються, але можуть вироблятися в Україні.

Теґи: добірки

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: