fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

YouTube розширив функціональність і запускає «історії»

YouTube rozšyryv funkcionaľnisť i zapuskaje «istoriї»
Близько року тому кільком творцям відеоконтенту запропонували випробувати новий спосіб спілкування з прихильниками. Відтепер так звана «Спільнота» стала доступною для всіх авторів з кількістю підписників понад 10 тис осіб — але й це ще не все
Blyźko roku tomu kiľkom tvorcjam videokontentu zaproponuvaly vyprobuvaty novyj sposib spilkuvannja z pryhyľnykamy. Vidteper tak zvana «Spiľnota» stala dostupnoju dlja vsih avtoriv z kiľkistju pidpysnykiv ponad 10 tys osib — ale j ce šče ne vse
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Спільнота — це місце, де автори каналів на YouTube можуть зв’язуватися зі своїми підписниками, проводячи опитування, обмінюючись картинками, повідомленням, GIF-ками тощо. Ця функція дозволить усім блогерам, котрі мають понад 10 тис підписників, спілкуватися з ними й отримувати фідбек, не залишаючи межі самої відеоплатформи. Що нового зявилося на YouTube. Відеоплатформа потішила користувачів ще однією новинкою. Reels (ролики) — це варіація розробників на популярний формат історій, але розроблена спеціально для авторів каналів. За спостереженнями розробників, користувачі хочуть створювати кілька роликів-історій, які не зникатимуть через певний час. Тож вони надають авторам такі можливості. Також команда додає кілька функцій, орієнтованих конкретно на авторів, а саме посилання на відеоролики й особливі стікери. Так само, як відбувалося зі Спільнотою, розробники експериментуватимуть із бета-версією нового інструменту, аби вивчати і вдосконалювати продукт перед тим, як розширювати можливості для більшої кількості авторів. Ми хочемо зробити навіть більше, щоби дати вам легкі шляхи до самовираження і залучення прихильників, тож ми запускаємо нову функціональність. команда YouTube. . Нагадаємо, раніше YouTube запровадив розділ термінових новин.
Реклама 👇 Замовити

Спільнота — це місце, де автори каналів на YouTube можуть зв’язуватися зі своїми підписниками, проводячи опитування, обмінюючись картинками, повідомленням, GIF-ками тощо. Ця функція дозволить усім блогерам, котрі мають понад 10 тис підписників, спілкуватися з ними й отримувати фідбек, не залишаючи межі самої відеоплатформи.

Що нового з’явилося на YouTube

Відеоплатформа потішила користувачів ще однією новинкою. Reels («ролики») — це варіація розробників на популярний формат історій, але розроблена спеціально для авторів каналів. За спостереженнями розробників, користувачі хочуть створювати кілька роликів-історій, які не зникатимуть через певний час. Тож вони надають авторам такі можливості. Також команда додає кілька функцій, орієнтованих конкретно на авторів, а саме посилання на відеоролики й особливі стікери.

Так само, як відбувалося зі Спільнотою, розробники експериментуватимуть із бета-версією нового інструменту, аби вивчати і вдосконалювати продукт перед тим, як розширювати можливості для більшої кількості авторів.

Ми хочемо зробити навіть більше, щоби дати вам легкі шляхи до самовираження і залучення прихильників, тож ми запускаємо нову функціональність

команда YouTube

Нагадаємо, раніше YouTube запровадив розділYouTube розширив функціональність і запускає «історії» 1YouTube запроваджує розділ термінових новин термінових новин.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: