fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Європейський банк дасть гроші на утеплення українських міст

Jevropejśkyj bank dasť groši na uteplennja ukraїnśkyh mist
Європейський банк реконструкції і розвитку дасть кошти на впровадження програми «теплих кредитів» в Україні. Про це заявив директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер
Jevropejśkyj bank rekonstrukciї i rozvytku dasť košty na vprovadžennja programy «teplyh kredytiv» v Ukraїni. Pro ce zajavyv dyrektor JeBRR v Ukraїni Ševki Adžuner
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За повідомленням Шевкі Аджунера, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) додатково профінансує програму теплих кредитів в Україні. Сума фінансування складе близько €18 млн. Як Європейський банк надаватиме фінансування. Під час прес-конференції в Києві, Шевкі Аджунер повідомив про підписання додаткових лімітів фінансування з уже існуючим і новим партнерами. Згідно з цим договором, Європейський банк реконструкції і розвитку виділяє понад €18 млн. Субкредити в розмірі €10 млн і €7 млн отримають діючі партнери програми IQ Energy — УкрСиббанк і OTP банк відповідно. У рамках програми також буде відкрито кредитний ліміт до €1 млн для нового банку-партнера Credit Agricole. За рахунок зазначених коштів ці банки зможуть профінансувати більше 18 тис проектів фізичних осіб-позичальників, повідомив директор ЄБРР в Україні. Для нас це буде кеш-кредит до 300 тис грн в одні руки.. Галина Жукова. член правління банку Credit Agricole. Як повідомила керівник програми IQ Energy Оксана Булгакова, 12 тис українських домогосподарств вже скористалися такими кредитами й отримали близько 320 млн грн на термомодернізацію. Обсяги в рамках даної програми збільшилася в 10 разів, що підштовхнуло нас до підписання договору про додаткове фінансування.. Володимир Радін. заступник голови правління УкрСиббанку. Нагадаємо, раніше ЄБРР повідомляв про намір виділити Україні €100 млн для кредитів з енергозбереження.  
Реклама 👇 Замовити

За повідомленням Шевкі Аджунера, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) додатково профінансує програму «теплих кредитів» в Україні. Сума фінансування складе близько €18 млн.

Як Європейський банк надаватиме фінансування

Під час прес-конференції в Києві, Шевкі Аджунер повідомив про підписання додаткових лімітів фінансування з уже існуючим і новим партнерами. Згідно з цим договором, Європейський банк реконструкції і розвитку виділяє понад €18 млн.

Субкредити в розмірі €10 млн і €7 млн отримають діючі партнери програми IQ Energy — «УкрСиббанк» і «OTP банк» відповідно. У рамках програми також буде відкрито кредитний ліміт до €1 млн для нового банку-партнера «Credit Agricole». За рахунок зазначених коштів ці банки зможуть профінансувати більше 18 тис проектів фізичних осіб-позичальників, повідомив директор ЄБРР в Україні.

Для нас це буде кеш-кредит до 300 тис грн в одні руки.

Галина Жукова, член правління банку Credit Agricole

Як повідомила керівник програми IQ Energy Оксана Булгакова, 12 тис українських домогосподарств вже скористалися такими кредитами й отримали близько 320 млн грн на термомодернізацію.

Обсяги в рамках даної програми збільшилася в 10 разів, що підштовхнуло нас до підписання договору про додаткове фінансування.

Володимир Радін, заступник голови правління УкрСиббанку

Нагадаємо, раніше ЄБРР повідомляв про намірЄвропейський банк дасть гроші на утеплення українських міст 1ЄБРР виділить Україні €100 млн для кредитів з енергозбереження виділити Україні €100 млн для кредитів з енергозбереження.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: