fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

МОН отримало обладнання на 2,1 млн грн

MON otrymalo obladnannja na 2,1 mln grn
USAID передав Міністерству освіти і науки сучасне серверне обладнання. Воно буде використовуватися для побудови системи електронного документообігу у відомстві та захисту даних в рамках внутрішніх комунікацій
USAID peredav Ministerstvu osvity i nauky sučasne serverne obladnannja. Vono bude vykorystovuvatysja dlja pobudovy systemy elektronnogo dokumentoobigu u vidomstvi ta zahystu danyh v ramkah vnutrišnih komunikacij
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що це за проект і яке обладнання було передане МОН. Агентство США з міжнародного розвитку USAID в межах проекту міжнародної технічної допомоги Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (Альянс UТЕMA) передало українському освітньому відомству сучасне технологічне обладнання для побудови інфраструктури. Йдеться про сервер кластеру віртуалізації, сервер управління та резервного зберігання, мережеве обладнання. Також було передано систему зберігання даних. Сукупна вартість обладнання для МОН становить майже 2,1 млн грн. Згідно з умовами проекту, це устаткування має використовуватися для вдосконалення IT-інфраструктури міністерства. Зокрема, на ньому буде розміщено електронну систему документообігу. Також буде посилено захист даних та створюватиметься центр обробки електронних даних. Подібна модернізація вже запланована у МОН. Як реалізовуватиметься проект Альянсом UТЕMA вже проведено конкурс на розробку, постачання і встановлення програмно-апаратного комплексу Система електронного документообігу Міністерства освіти і науки України. У ньому перемогла компанія ТОВ Смарт Бізнес. Наразі виконуються роботи з розгортання та налаштування серверів та мережевої інфраструктури. Наступним етапом стане встановлення та налаштування програмного забезпечення. Раніше ми розповідали вам про те, як Міністерство освіти і науки України отримало новий дизайн та айдентику.
Реклама 👇 Замовити

Що це за проект і яке обладнання було передане МОН

Агентство США з міжнародного розвитку USAID в межах проекту міжнародної технічної допомоги Альянс сприяння прозорому управлінню освітою в Україні (Альянс UТЕMA) передало українському освітньому відомству сучасне технологічне обладнання для побудови інфраструктури. Йдеться про сервер кластеру віртуалізації, сервер управління та резервного зберігання, мережеве обладнання. Також було передано систему зберігання даних. Сукупна вартість обладнання для МОН становить майже 2,1 млн грн.

Згідно з умовами проекту, це устаткування має використовуватися для вдосконалення IT-інфраструктури міністерства. Зокрема, на ньому буде розміщено електронну систему документообігу. Також буде посилено захист даних та створюватиметься центр обробки електронних даних. Подібна модернізація вже запланована у МОН.

Як реалізовуватиметься проект

Альянсом UТЕMA вже проведено конкурс на розробку, постачання і встановлення програмно-апаратного комплексу «Система електронного документообігу Міністерства освіти і науки України». У ньому перемогла компанія ТОВ «Смарт Бізнес». Наразі виконуються роботи з розгортання та налаштування серверів та мережевої інфраструктури. Наступним етапом стане встановлення та налаштування програмного забезпечення.

Раніше ми розповідали вам про те, як Міністерство освіти і науки України отрималоМОН отримало обладнання на 2,1 млн грн 1Міносвіти України отримало нову айдентику та дизайн новий дизайн та айдентику.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: