fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна — у ТОП-3 країн світу з найдешевшим інтернет-доступом

Ukraїna — u TOP-3 kraїn svitu z najdeševšym internet-dostupom
Трохи більше $5 щомісяця — завдяки цій середній вартості інтернет-доступу Україна опинилася на другій сходинці у світі за рівнем дешевизни телеком-послуг для населення
Trohy biľše $5 ščomisjacja — zavdjaky cij serednij vartosti internet-dostupu Ukraїna opynylasja na drugij shodynci u sviti za rivnem deševyzny telekom-poslug dlja naselennja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Найдешевший інтернет-доступ на планеті мають мешканці Ірану — вони в середньому сплачують $5,37 щомісяця. Для дослідження телеком-портал Cable зібрав дані щодо індивідуальних 3,3+ тис пакетів доступу за 8-тижневий період до 12 жовтня 2017 року включно. Де найдешевший та найдорожчий інтернет на планеті. Найдешевшим доступом користуються в Ірані. А от найдорожче інтернет коштує для громадян та туристів у Буркіна-Фасо — $954,54 в середньому. Шість країн із найдешевшим доступом розташовано у Східній Європі та Центральній Азії. на території Західної Європи найдешевшим є доступ до інтернету для італійців. Вони сплачують лише $28,89 щомісяця. Далі у списку йдуть тарифи для користувачів Німеччини ($34,07), Данії ($35,90) та Франції ($36,34). Повний перелік країн із тарифами можна переглянути за посиланням. Раніше ми розповідали вам про те, скільки коштуватиме 4G для провайдерів та телеком-операторів.
Реклама 👇 Замовити

Найдешевший інтернет-доступ на планеті мають мешканці Ірану — вони в середньому сплачують $5,37 щомісяця. Для дослідження телеком-портал Cable зібрав дані щодо індивідуальних 3,3+ тис пакетів доступу за 8-тижневий період до 12 жовтня 2017 року включно.

Де найдешевший та найдорожчий інтернет на планеті

Найдешевшим доступом користуються в Ірані. А от найдорожче інтернет коштує для громадян та туристів у Буркіна-Фасо — $954,54 в середньому. Шість країн із найдешевшим доступом розташовано у Східній Європі та Центральній Азії. на території Західної Європи найдешевшим є доступ до інтернету для італійців. Вони сплачують лише $28,89 щомісяця. Далі у списку йдуть тарифи для користувачів Німеччини ($34,07), Данії ($35,90) та Франції ($36,34). Повний перелік країн із тарифами можна переглянути за посиланням.

Раніше ми розповідали вам про те, скільки коштуватимеУкраїна — у ТОП-3 країн світу з найдешевшим інтернет-доступом 1В Україні оголосили ціни на ліцензії 4G 4G для провайдерів та телеком-операторів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: