fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Мін’юст відкрив OpenSpace для швидкої реєстрації шлюбів

Min'just vidkryv OpenSpace dlja švydkoї rejestraciї šljubiv
Нова ініціатива від українського Міністерства юстиції розпочала роботу в Києві. Саме тут презентовано новий центр із реєстрації актів цивільного стану (шлюбів, розлучень, реєстрації новонароджених) у форматі європейського офісу, котрий дає змогу максимізувати використання електронних сервісів та скоротити бюрократичні процедури
Nova iniciatyva vid ukraїnśkogo Ministerstva justyciї rozpočala robotu v Kyjevi. Same tut prezentovano novyj centr iz rejestraciї aktiv cyviľnogo stanu (šljubiv, rozlučeń, rejestraciї novonarodženyh) u formati jevropejśkogo ofisu, kotryj daje zmogu maksymizuvaty vykorystannja elektronnyh servisiv ta skorotyty bjurokratyčni procedury
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке OpenSpace. Міністр юстиції Павло Петренко у Києві дав старт новій ініціативі Міністерства юстиції та запустив перший в Україні центр із надання послуг в органах реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами. Найпопулярніші сервіси, за якими зверталися до традиційних РАЦСів надаватимуться тут без бюрократичних процедур або черг. На базі цього центру зібрано 12 найбільш популярних послуг, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану столиці. За спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів. Згодом пілотний проект буде поширено на інші міста. Як працюватиме новий центр для киян. Більшість послуг надаються за кілька хвилин. Максимально громадянам доведеться провести в OpenSpace усього 40 хв, зазначив керівник Мінюсту. Також він наголосив на можливості заощаджувати час, звертаючись за послугами на сайт проекту Онлайн будинок юстиції. Для цього навіть можна не полишати свого помешкання чи офісу. За словами начальника столичного управління юстиції Станіслава Куценко, Дарницький відділ ДРАЦС в якості бази для пілотного проекту було обрано через те, що за статистикою у Києві саме на лівому березі Дніпра спостерігається значна кількість звернень громадян. Серед них є чимало тих, хто прописаний на териториях, що були анексовані чи окуповані у 2014 році. Надалі аналогічний офіс буде відкритий в одному з відділів ДРАЦС на правому березі міста Києва. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про можливості Онлайн-будинку юстиції.
Реклама 👇 Замовити

Що таке OpenSpace

Міністр юстиції Павло Петренко у Києві дав старт новій ініціативі Міністерства юстиції та запустив перший в Україні центр із надання послуг в органах реєстрації актів цивільного стану за європейськими стандартами. Найпопулярніші сервіси, за якими зверталися до традиційних РАЦСів надаватимуться тут без бюрократичних процедур або черг. На базі цього центру зібрано 12 найбільш популярних послуг, які надаються відділеннями реєстрації актів цивільного стану столиці. За спрощеною процедурою реєструватимуть малюків, подаватимуть документи на одруження, зміну імені та прізвища, повторну видачу документів. Згодом пілотний проект буде поширено на інші міста.

Як працюватиме новий центр для киян

Більшість послуг надаються за кілька хвилин. Максимально громадянам доведеться провести в OpenSpace усього 40 хв, зазначив керівник Мін’юсту. Також він наголосив на можливості заощаджувати час, звертаючись за послугами на сайт проекту «Онлайн будинок юстиції». Для цього навіть можна не полишати свого помешкання чи офісу.

За словами начальника столичного управління юстиції Станіслава Куценко, Дарницький відділ ДРАЦС в якості бази для пілотного проекту було обрано через те, що за статистикою у Києві саме на лівому березі Дніпра спостерігається значна кількість звернень громадян. Серед них є чимало тих, хто прописаний на териториях, що були анексовані чи окуповані у 2014 році. Надалі аналогічний офіс буде відкритий в одному з відділів ДРАЦС на правому березі міста Києва.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про можливостіМін'юст відкрив OpenSpace для швидкої реєстрації шлюбів 1Як зареєструвати ФОП за добу Онлайн-будинку юстиції.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: