fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft допоможе українському Міноборони зі стандартами NATO

Microsoft dopomože ukraїnśkomu Minoborony zi standartamy NATO
Українське Міністерство оборони та корпорація Microsoft уклали меморандум про співпрацю — це має допомогти у процесах модернізації відомства в частині IT-безпеки
Ukraїnśke Ministerstvo oborony ta korporacija Microsoft uklaly memorandum pro spivpracju — ce maje dopomogty u procesah modernizaciї vidomstva v častyni IT-bezpeky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що саме збираються змінювати за допомогою Microsoft. Компанія Microsoft Україна допоможе Міністерству оборони України із вирішенням низки технологічних питань. Зокрема, йдеться про створення захищеної IT-інфраструктури. Вона буде сформована із повним урахуванням стандартів та підходів Північно-Атлантичного альянсу. Меморандум про це уклали 27 листопада 2017 року. Співпраця передбачає допомогу з боку компанії не лише в інфраструктурних питаннях та проектуванні рішень для ЗСУ. Додатково корпорація працюватиме над запровадженням інформаційних систем оборонного призначення. Вони мають відповідати вимогам надійності NATO. Також надаватимуть підтримку й у процесах підготовки IT-фахівців для Міноборони України. При цьому буде враховуватися досвід співпраці корпорації із збройними силами держав-членів Альянсу, країнами в складі ЄС та із армією США. Раніше стало відомо, що аналогічну угоду про співпрацю уклали Національна поліція та українська дочка Microsoft.
Реклама 👇 Замовити

Що саме збираються змінювати за допомогою Microsoft

Компанія «Microsoft Україна» допоможе Міністерству оборони України із вирішенням низки технологічних питань. Зокрема, йдеться про створення захищеної IT-інфраструктури. Вона буде сформована із повним урахуванням стандартів та підходів Північно-Атлантичного альянсу. Меморандум про це уклали 27 листопада 2017 року.

Співпраця передбачає допомогу з боку компанії не лише в інфраструктурних питаннях та проектуванні рішень для ЗСУ. Додатково корпорація працюватиме над запровадженням інформаційних систем оборонного призначення. Вони мають відповідати вимогам надійності NATO. Також надаватимуть підтримку й у процесах підготовки IT-фахівців для Міноборони України.

При цьому буде враховуватися досвід співпраці корпорації із збройними силами держав-членів Альянсу, країнами в складі ЄС та із армією США. Раніше стало відомо, що аналогічну угоду про співпрацю уклалиMicrosoft допоможе українському Міноборони зі стандартами NATO 1Нацполіція України співпрацюватиме із Microsoft Національна поліція та українська «дочка» Microsoft.

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: