Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Найбільший український банк прозвітував про результати «Чорної П’ятниці»

Najbiľšyj ukraїnśkyj bank prozvituvav pro rezuľtaty «Čornoї P'jatnyci»

Один із найбільших банків України, що співпрацює із надання купівлі на виплат в українських інтернет-магазинах, оприлюднив рекордні показники надання кредитів та послуги «Оплата частинами»
Odyn iz najbiľšyh bankiv Ukraїny, ščo spivpracjuje iz nadannja kupivli na vyplat v ukraїnśkyh internet-magazynah, opryljudnyv rekordni pokaznyky nadannja kredytiv ta poslugy «Oplata častynamy»
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які результати Чорної П’ятниці для покупців та клієнтів ПриватБанку. Основною частиною кредитів стали послуги Миттєва розстрочка та Оплата частинами. Як інформує ПриватБанк, цьогоріч розпродажі Black Friday встановили національний рекорд за купівлею на виплат. За 24 години середньодобовий показник продажів на виплат виріс вдвічі порівняно із звичайним днем. Минулої п’ятниці обсяг розстрочки склав 53 млн грн. Рекордне зростання – у 3,5 рази – забезпечила онлайн-розстрочка в інтернет-магазинах. За 24 листопада 2017 року клієнти ПриватБанку прокредитувалися онлайн на 15 млн грн. Переважна частка купівлі на виплат в онлайн-магазинах відбулася вночі. Для порівняння Представники банку також твердять, що 24 листопада 2017 року обіг у мережі торгових терміналів зріс порівняно зі звичайними днями вдвічі – до 630 млн грн. За 24 години під час дня розпродажів свої покупки картками оплатили 2,4 млн громадян України. Найбільший середній чек у цей день було зафіксовано у мережах електроніки та побутової техніки — 3,1 тис грн. Найменшим був середній чек у магазинах одягу — 1,25 тис грн. Раніше ми розповідали про те, що ПриватБанк запустив надання безконтактних миттєвих платежів Android Pay.

Які результати «Чорної П’ятниці» для покупців та клієнтів «ПриватБанку»

Основною частиною кредитів стали послуги «Миттєва розстрочка» та «Оплата частинами». Як інформує «ПриватБанк», цьогоріч розпродажі Black Friday встановили національний рекорд за купівлею на виплат. За 24 години середньодобовий показник продажів на виплат виріс вдвічі порівняно із звичайним днем. Минулої п’ятниці обсяг розстрочки склав 53 млн грн.

Рекордне зростання – у 3,5 рази – забезпечила онлайн-розстрочка в інтернет-магазинах. За 24 листопада 2017 року клієнти «ПриватБанку» прокредитувалися онлайн на 15 млн грн. Переважна частка купівлі на виплат в онлайн-магазинах відбулася вночі.

Для порівняння

Представники банку також твердять, що 24 листопада 2017 року обіг у мережі торгових терміналів зріс порівняно зі звичайними днями вдвічі – до 630 млн грн. За 24 години під час дня розпродажів свої покупки картками оплатили 2,4 млн громадян України. Найбільший середній чек у цей день було зафіксовано у мережах електроніки та побутової техніки — 3,1 тис грн. Найменшим був середній чек у магазинах одягу — 1,25 тис грн.

Раніше ми розповідали про те, що «ПриватБанк» запустив надання безконтактних миттєвих платежів Android Pay.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: